1. Espanja
  2. Gipuzkoa
  3. Tolosa
  4. Bensiini 98

Tolosa: Bensiini 98 tänään alkaen 1,969 €

Tarkistettu 22 min sitten2 huoltoasemaaMediaani 1,972 €
Halvin bensiini 98 nyt 1,969€ Avia · Calle Larramendi, 28
Reittiohjeet Jaa WhatsApp Auki klo 22:00 asti
Mediaani: Tolosa1,972 €2 huoltoasemaa
Gipuzkoa1,989 €1,7 ¢
Espanja1,969 €sama
Säästö 50 litrasta0,30 €halvin vs. kallein

Tolosa: kaikki huoltoasemat (bensiini 98), halvin ensin

  1. Avia 1,969mediaani Calle Larramendi, 28Auki klo 22:00 asti
  2. Petronor 1,975mediaani Carretera Nacional 1 km 437Auki klo 22:00 asti

Hinnat: Espanjan ekologisen siirtymän ministeriö. Nuolet vertaavat paikkakunnan Tolosa mediaaniin (1,972 €).

1,952,002,052,102,1513 syys28 syys13 lokaEspanjaGipuzkoaTolosa
TolosaGipuzkoaEspanja
Halvin nyt
1,969 € · Avia
Kallein nyt
1,975 € · Petronor, Carretera Nacional 1 km 437
30 päivän huippu (mediaani)
2,137 € · 25 syys
Auki ympäri vuorokauden
0/2

Paikkakunnalla Tolosa bensiini 98 on myynnissä 2 huoltoasemalla. 50 litran tankin täyttäminen halvimmalla huoltoasemalla kalleimman sijaan säästää 0,30 €.

Mediaanihinta paikkakunnalla Tolosa (1,972 €) on 1,7 senttiä alempi kuin mediaani provinssissa Gipuzkoa. Se vastaa Espanjan mediaania. Viimeisten 31 päivän aikana bensiini 98 on halventunut täällä 2,074 eurosta 1,972 euroon. Korkeimmillaan hinta oli 2,137 € (25 syys). Bensiini 98 on halvempaa paikkakunnalla Beasain, 15 km:n päässä, alkaen 1,889 €.

Kumppanipaikka · varattu

Ensimmäistä kertaa tankkaamassa Espanjassa?

Gasóleo A
Diesel (B7), sama kuin kotona
Sin plomo 95
Tavallinen lyijytön bensiini (E5)
Sin plomo 98
Lyijytön superbensiini (E5)
GLP
LPG / nestekaasu

Monilla itsepalveluasemilla maksetaan kortilla mittarilla tai kassalla ennen tankkausta.

Näin tankkaat Espanjassa →

Kysymyksiä

Missä bensiini 98 on tänään halvinta paikkakunnalla Tolosa?

Huoltoasemalla Avia, Calle Larramendi, 28: 1,969 € litralta, tarkistettu 22 minuuttia sitten.

Paljonko 50 litran tankin täyttäminen maksaa paikkakunnalla Tolosa?

Halvimmalla huoltoasemalla 98,45 € ja kalleimmalla 98,75 €.

Mitkä huoltoasemat paikkakunnalla Tolosa ovat auki ympäri vuorokauden (bensiini 98)?

Ei yksikään. Tarkista kunkin huoltoaseman aukioloajat listasta.

Onko bensiini 98 halvempaa lähellä paikkakuntaa Tolosa?

Kyllä: paikkakunnalla Beasain, 15 km:n päässä, bensiini 98 maksaa alkaen 1,889 €.

Mikä on bensiini 98 espanjaksi?

”Sin plomo 98” tai ”Gasolina 98”: lyijytön 98-oktaaninen bensiini (E5), kuten 98E5 Suomessa.

Lisää lähistöltä: Tolosa