1. Espanya
  2. Madrid
  3. Manzanares el Real
  4. Benzina 95

Benzina 95 a Manzanares el Real avui: mínim 1,809 €

Revisat fa 11 min2 benzineresMediana 1,812 €
Preu més baix per a benzina 95 ara 1,809€ Shell · Cl Avenida Madrid, 24
Mediana a Manzanares el Real1,812 €2 benzineres
Madrid1,829 €1,7 ¢
Espanya1,809 €igual
Estalvi en 50 L0,25 €la més barata vs. la més cara

Totes les benzineres amb benzina 95 a Manzanares el Real, de la més barata a la més cara

  1. ShellTancada · obre avui 06:00 1,809mediana Cl Avenida Madrid, 24
  2. MoeveTancada · obre avui 07:00 1,814mediana Carretera M-607 km 46

Preus del Ministeri per a la Transició Ecològica. Les fletxes comparen amb la mediana a Manzanares el Real (1,812 €).

Evolució del preu: Benzina 95

1,801,851,901,952,0014 de set.29 de set.14 d’oct.EspanyaMadridManzanares el Real
Manzanares el RealMadridEspanya
Preu més baix ara
1,809 € · Shell
Preu més alt ara
1,814 € · Moeve, Carretera M-607 km 46
Màxim de 30 dies (mediana)
2,024 € · 26 de set.
Obertes 24 hores
0 de 2

A Manzanares el Real hi ha 2 benzineres que venen benzina 95. Omplir un dipòsit de 50 litres a la benzinera més barata en lloc de fer-ho a la més cara estalvia 0,25 €.

La mediana a Manzanares el Real (1,812 €) està 1,7 cèntims per sota de la mediana provincial (Madrid). Coincideix amb la mediana d’Espanya. En els últims 31 dies, el preu aquí per a benzina 95 ha baixat dels 1,980 € als 1,812 €. El 26 de set. va arribar al màxim: 2,024 €. A Alpedrete, a 13 km, el preu per a benzina 95 és més baix: mínim 1,719 €.

Espai per a socis · reservat

Primera vegada que poses carburant a Espanya?

Gasóleo A
Gasoil (B7), el mateix de sempre
Sin plomo 95
Benzina sense plom normal (E5)
Sin plomo 98
Benzina sense plom súper (E5)
GLP
GLP / autogàs

En moltes benzineres d’autoservei pagues amb targeta al sortidor, o a la caixa abans de posar carburant.

Com posar carburant a Espanya →

Preguntes

On és avui el preu més baix per a benzina 95 a Manzanares el Real?

A Shell, Cl Avenida Madrid, 24: 1,809 € per litre, comprovat fa 11 minuts.

Quant costa omplir un dipòsit de 50 litres a Manzanares el Real?

Entre 90,45 € a la benzinera més barata i 90,70 € a la més cara.

Quines benzineres amb benzina 95 a Manzanares el Real estan obertes 24 hores?

Cap. Consulta l’horari de cada benzinera a la llista.

Manzanares el Real: hi ha preus més baixos per a benzina 95 a prop?

Sí: a Alpedrete, a 13 km, el preu mínim per a benzina 95 és 1,719 €.

Amb quin nom es ven benzina 95 a les benzineres d’Espanya?

«Sin plomo 95» o «Gasolina 95»: benzina sense plom normal (E5), la que en català s’anomena «sense plom 95».

Més a Manzanares el Real i els voltants

Marques a Manzanares el Real