1. Espanya
  2. Madrid
  3. Collado Villalba
  4. Gasoil renovable

Gasoil renovable a Collado Villalba avui: mínim 2,085 €

Revisat fa 3 min4 benzineresMediana 2,095 €
Preu més baix per a gasoil renovable ara 2,085€ Repsol · Avenida Juan Carlos I, 46
Com arribar-hi Comparteix WhatsApp Oberta · tanca 23:00
Mediana a Collado Villalba2,095 €4 benzineres
Madrid2,105 €1,0 ¢
Espanya2,075 €2,0 ¢
Estalvi en 50 L1,50 €la més barata vs. la més cara

Totes les benzineres amb gasoil renovable a Collado Villalba, de la més barata a la més cara

  1. Repsol 2,0851,0 ¢ Avenida Juan Carlos I, 46Oberta · tanca 23:00
  2. Repsol 2,0851,0 ¢ Cr M-601 1,0 (m-601 km 1,00)Oberta · tanca 22:00
  3. Repsol24 h 2,1051,0 ¢ Carretera Navacerrada km 1,33
  4. Repsol24 h 2,1152,0 ¢ Calle Real, 2

Preus del Ministeri per a la Transició Ecològica. Les fletxes comparen amb la mediana a Collado Villalba (2,095 €).

Evolució del preu: Gasoil renovable

2,062,082,102,122,142,1613 de set.28 de set.13 d’oct.EspanyaMadridCollado Villalba
Collado VillalbaMadridEspanya
Preu més baix ara
2,085 € · Repsol
Preu més alt ara
2,115 € · Repsol, Calle Real, 2
Màxim de 30 dies (mediana)
2,130 € · 20 de set.
Obertes 24 hores
2 de 4

A Collado Villalba hi ha 4 benzineres que venen gasoil renovable. 2 d’elles cobren 2,095 € o menys, sobretot Repsol. Les benzineres Repsol cobren entre 2,105 € i 2,115 €. Omplir un dipòsit de 50 litres a la benzinera més barata en lloc de fer-ho a la més cara estalvia 1,50 €.

La mediana a Collado Villalba (2,095 €) està 1,0 cèntims per sota de la mediana provincial (Madrid). Està 2,0 cèntims per sobre de la mediana d’Espanya. En els últims 31 dies, el preu aquí per a gasoil renovable ha pujat dels 2,065 € als 2,095 €. El 20 de set. va arribar al màxim: 2,130 €. A Galapagar, a 5,2 km, el preu per a gasoil renovable és més baix: mínim 2,075 €.

Espai per a socis · reservat

Primera vegada que poses carburant a Espanya?

Gasóleo A
Gasoil (B7), el mateix de sempre
Sin plomo 95
Benzina sense plom normal (E5)
Sin plomo 98
Benzina sense plom súper (E5)
GLP
GLP / autogàs

En moltes benzineres d’autoservei pagues amb targeta al sortidor, o a la caixa abans de posar carburant.

Com posar carburant a Espanya →

Preguntes

On és avui el preu més baix per a gasoil renovable a Collado Villalba?

A Repsol, Avenida Juan Carlos I, 46: 2,085 € per litre, comprovat fa 3 minuts.

Quant costa omplir un dipòsit de 50 litres a Collado Villalba?

Entre 104,25 € a la benzinera més barata i 105,75 € a la més cara.

Quines benzineres amb gasoil renovable a Collado Villalba estan obertes 24 hores?

2 de 4: Repsol.

Collado Villalba: hi ha preus més baixos per a gasoil renovable a prop?

Sí: a Galapagar, a 5,2 km, el preu mínim per a gasoil renovable és 2,075 €.

Amb quin nom es ven gasoil renovable a les benzineres d’Espanya?

«Diésel renovable» o «HVO»: gasoil renovable que serveix per a qualsevol cotxe dièsel.

Més a Collado Villalba i els voltants

Marques a Collado Villalba