1. Espanya
  2. Cáceres
  3. Torre de Santa María
  4. Gasoil renovable

Gasoil renovable a Torre de Santa María avui: mínim 2,089 €

Revisat fa 8 min1 benzineraMediana 2,089 €
Preu més baix per a gasoil renovable ara 2,089€ Repsol · Carretera Caceres-miajadas Cc-520 km 34,770
Com arribar-hi Comparteix WhatsApp Oberta · tanca 22:30
Mediana a Torre de Santa María2,089 €1 benzinera
Cáceres2,099 €1,0 ¢
Espanya2,075 €1,4 ¢
Estalvi en 50 L0,00 €la més barata vs. la més cara

Totes les benzineres amb gasoil renovable a Torre de Santa María, de la més barata a la més cara

  1. Repsol 2,089mediana Carretera Caceres-miajadas Cc-520 km 34,770Oberta · tanca 22:30

Preus del Ministeri per a la Transició Ecològica. Les fletxes comparen amb la mediana a Torre de Santa María (2,089 €).

Evolució del preu: Gasoil renovable

2,052,102,1513 de set.28 de set.13 d’oct.EspanyaCáceresTorre de Santa María
Torre de Santa MaríaCáceresEspanya
Preu més baix ara
2,089 € · Repsol
Preu més alt ara
2,089 € · Repsol, Carretera Caceres-miajadas Cc-520 km 34,770
Màxim de 30 dies (mediana)
2,139 € · 20 de set.
Obertes 24 hores
0 d’1

A Torre de Santa María hi ha una benzinera que ven gasoil renovable.

La mediana a Torre de Santa María (2,089 €) està 1,0 cèntims per sota de la mediana provincial (Cáceres). Està 1,4 cèntims per sobre de la mediana d’Espanya. En els últims 31 dies, el preu aquí per a gasoil renovable ha pujat dels 2,075 € als 2,089 €. El 20 de set. va arribar al màxim: 2,139 €.

Espai per a socis · reservat

Primera vegada que poses carburant a Espanya?

Gasóleo A
Gasoil (B7), el mateix de sempre
Sin plomo 95
Benzina sense plom normal (E5)
Sin plomo 98
Benzina sense plom súper (E5)
GLP
GLP / autogàs

En moltes benzineres d’autoservei pagues amb targeta al sortidor, o a la caixa abans de posar carburant.

Com posar carburant a Espanya →

Preguntes

On és avui el preu més baix per a gasoil renovable a Torre de Santa María?

A Repsol, Carretera Caceres-miajadas Cc-520 km 34,770: 2,089 € per litre, comprovat fa 8 minuts.

Quant costa omplir un dipòsit de 50 litres a Torre de Santa María?

Entre 104,45 € a la benzinera més barata i 104,45 € a la més cara.

Quines benzineres amb gasoil renovable a Torre de Santa María estan obertes 24 hores?

Cap. Consulta l’horari de cada benzinera a la llista.

Torre de Santa María: hi ha preus més baixos per a gasoil renovable a prop?

No. Torre de Santa María té el preu més baix per a gasoil renovable en un radi de 20 km.

Amb quin nom es ven gasoil renovable a les benzineres d’Espanya?

«Diésel renovable» o «HVO»: gasoil renovable que serveix per a qualsevol cotxe dièsel.

Més a Torre de Santa María i els voltants

Altres carburants aquí

Gasoil renovable en localitats properes

Marques a Torre de Santa María