1. Španija
  2. Ourense
  3. Cualedro
  4. Dizel

Dizel v kraju Cualedro danes: od 1,959 €

Preverjeno pred 12 min2 bencinska servisaMediana 1,969 €
Najceneje zdaj: dizel 1,959€ Galp · Carretera Cv-202 Rebordondo-cualedro km 1,700
Navigacija Deli WhatsApp Odprto 24 ur na dan
Mediana: Cualedro1,969 €2 bencinska servisa
Ourense1,959 €1,0 ¢
Španija1,915 €5,4 ¢
Prihranek pri 50 l1,00 €najcenejši proti najdražjemu

Vsi bencinski servisi v kraju Cualedro (dizel), najprej najcenejši

  1. Galp24 h 1,9591,0 ¢ Carretera Cv-202 Rebordondo-cualedro km 1,700
  2. Petronor 1,9791,0 ¢ Carretera Carretera de Xinzo km 12,900Odprto do 22:00

Cene španskega ministrstva za ekološki prehod. Puščice kažejo razliko glede na mediano v kraju Cualedro (1,969 €).

Dizel: gibanje cene

1,901,952,0013 sep.28 sep.13 okt.ŠpanijaOurenseCualedro
CualedroOurenseŠpanija
Najceneje zdaj
1,959 € · Galp
Najdražje zdaj
1,979 € · Petronor, Carretera Carretera de Xinzo km 12,900
Najvišja v 30 dneh (mediana)
2,017 € · 21 sep.
Odprto 24 ur na dan
1 od 2

2 bencinska servisa v kraju Cualedro prodajata dizel. Če 50-litrski rezervoar napolnite na najcenejšem namesto na najdražjem bencinskem servisu, prihranite 1,00 €.

Mediana v kraju Cualedro (1,969 €) je 1,0 centa nad mediano pokrajine Ourense. To je 5,4 centa nad mediano v Španiji. V zadnjih 31 dneh se je cena za dizel tukaj zvišala z 1,899 € na 1,969 €. Najvišja cena je bila 2,017 € na dan 21 sep. Dizel je cenejši v kraju Verín, 15 km stran: od 1,859 €.

Mesto za partnerja · rezervirano

Prvič točite gorivo v Španiji?

Gasóleo A
Dizel (B7), enak kot doma
Sin plomo 95
Navadni neosvinčeni bencin (E5)
Sin plomo 98
Neosvinčeni bencin z višjim oktanskim številom (E5)
GLP
Avtoplin (UNP, LPG)

Na mnogih samopostrežnih bencinskih servisih plačate s kartico na točilnem mestu ali na blagajni, preden natočite.

Kako točiti gorivo v Španiji →

Vprašanja

Kje danes najceneje natočim dizel v kraju Cualedro?

Na bencinskem servisu Galp, Carretera Cv-202 Rebordondo-cualedro km 1,700: 1,959 € za liter, preverjeno pred 12 minutami.

Koliko stane polnjenje 50-litrskega rezervoarja v kraju Cualedro?

Med 97,95 € na najcenejšem in 98,95 € na najdražjem bencinskem servisu.

Kateri bencinski servisi z gorivom dizel v kraju Cualedro so odprti 24 ur na dan?

1 od 2: Galp.

Ali je cena za dizel v okolici kraja Cualedro nižja?

Da: v kraju Verín, 15 km stran, je cena za dizel od 1,859 €.

Kako se v Španiji imenuje dizel?

“Gasóleo A” (včasih “Diésel”). To je enak dizel B7, kot ga prodajajo v Sloveniji in drugod v EU.

Več v okolici: Cualedro

Znamke v kraju Cualedro