- Španija
- Ciudad Real
- Avtoplin
Cena avtoplina v pokrajini Ciudad Real danes
Spremljaj v Mojih cenah:
Avtoplin v vseh krajih pokrajine Ciudad Real, od najcenejšega
| Kraj | Servisi | Od | Mediana | glede na pokrajino |
|---|---|---|---|---|
| Herencia | 1 | 0,795 | 0,795 | 31,3 ¢ |
| La Solana | 1 | 0,900 | 0,900 | 20,8 ¢ |
| Membrilla | 1 | 0,937 | 0,937 | 17,1 ¢ |
| Tomelloso | 1 | 0,969 | 0,969 | 13,9 ¢ |
| Bolaños de Calatrava | 1 | 1,078 | 1,078 | 3,0 ¢ |
| Valdepeñas | 1 | 1,099 | 1,099 | 0,9 ¢ |
| Alcázar de San Juan | 2 | 1,083 | 1,101 | 0,7 ¢ |
| Daimiel | 2 | 1,118 | 1,118 | 1,0 ¢ |
| Manzanares | 1 | 1,129 | 1,129 | 2,1 ¢ |
| Ciudad Real | 1 | 1,139 | 1,139 | 3,1 ¢ |
| Puertollano | 1 | 1,139 | 1,139 | 3,1 ¢ |
| Malagón | 1 | 1,149 | 1,149 | 4,1 ¢ |
“glede na pokrajino”: mediana cene (avtoplin) v kraju v primerjavi z mediano pokrajine Ciudad Real (1,108 €).
Najceneje danes: avtoplin
Puščice kažejo razliko glede na mediano pokrajine Ciudad Real (1,108 €)
- Delfincarfuel24 h 0,79531,3 ¢
- Galanes Sociedad Cooperativa de Clm24 h 0,90020,8 ¢
- Roderoil24 h 0,93717,1 ¢
- Sertyman24 h 0,96913,9 ¢
- Coovimag24 h 1,0783,0 ¢
- Macmaoil 1,0832,5 ¢
- Mlc24 h 1,0990,9 ¢
-
Valcarce
1,1181,0 ¢
-
Repsol 1,1191,1 ¢
-
Repsol 1,1191,1 ¢
Avtoplin: zadnjih 12 mesecev
V pokrajini Ciudad Real se avtoplin danes prodaja na 14 bencinskih servisih: mediana cene je 1,108 €, najnižja cena pa 0,795 €. To je 3,1 centa manj kot pred tednom dni (1,139 €). Pred letom dni je cena znašala 0,929 €, 17,9 centa manj kot danes. Mediana cene za avtoplin je tukaj 1,108 €, 2,0 centa pod mediano v Španiji. Najnižja cena za avtoplin je na bencinskem servisu Delfincarfuel v kraju Herencia (0,795 €).
Cena avtoplina v Španiji danes →
Vsa goriva in bencinski servisi v pokrajini Ciudad Real →
Kaj je »Avtoplin«? →
Vprašanja
Kje je cena za avtoplin v pokrajini Ciudad Real danes najnižja?
Na bencinskem servisu Delfincarfuel, Avenida Alcazar de San Juan, s/n, Herencia: 0,795 € za liter.
Ali je gorivo v pokrajini Ciudad Real cenejše kot v preostali Španiji?
Avtoplin: mediana 1,108 € v pokrajini Ciudad Real in 1,128 € v Španiji.
Kako pogosto se cene posodabljajo?
Vsakih 30 minut, iz odprtih podatkov španskega ministrstva za ekološki prehod.