1. Španija
  2. Alicante
  3. Guardamar del Segura
  4. Bencin 95 premium

Bencin 95 premium v kraju Guardamar del Segura danes: od 1,913 €

Preverjeno pred 8 min2 bencinska servisaMediana 1,916 €
Najceneje zdaj: bencin 95 premium 1,913€ Cepsa · Carretera Nacional 332 km 65,968
Navigacija Deli WhatsApp Odprto do 22:00
Mediana: Guardamar del Segura1,916 €2 bencinska servisa
Alicante1,926 €1,0 ¢
Španija1,903 €1,3 ¢
Prihranek pri 50 l0,30 €najcenejši proti najdražjemu

Vsi bencinski servisi v kraju Guardamar del Segura (bencin 95 premium), najprej najcenejši

  1. Cepsa 1,913mediana Carretera Nacional 332 km 65,968Odprto do 22:00
  2. Moeve 1,919mediana Carretera Cv 895 km 5,1Odprto do 21:30

Cene španskega ministrstva za ekološki prehod. Puščice kažejo razliko glede na mediano v kraju Guardamar del Segura (1,916 €).

Bencin 95 premium: gibanje cene

1,901,952,002,052,1014 sep.29 sep.14 okt.ŠpanijaAlicanteGuardamar del Segura
Guardamar del SeguraAlicanteŠpanija
Najceneje zdaj
1,913 € · Cepsa
Najdražje zdaj
1,919 € · Moeve, Carretera Cv 895 km 5,1
Najvišja v 30 dneh (mediana)
2,076 € · 25 sep.
Odprto 24 ur na dan
0 od 2

2 bencinska servisa v kraju Guardamar del Segura prodajata bencin 95 premium. Če 50-litrski rezervoar napolnite na najcenejšem namesto na najdražjem bencinskem servisu, prihranite 0,30 €.

Mediana v kraju Guardamar del Segura (1,916 €) je 1,0 centa pod mediano pokrajine Alicante. To je 1,3 centa nad mediano v Španiji. V zadnjih 31 dneh se je cena za bencin 95 premium tukaj znižala z 2,059 € na 1,916 €. Najvišja cena je bila 2,076 € na dan 25 sep. Bencin 95 premium je cenejši v kraju Orihuela, 18 km stran: od 1,749 €.

Mesto za partnerja · rezervirano

Prvič točite gorivo v Španiji?

Gasóleo A
Dizel (B7), enak kot doma
Sin plomo 95
Navadni neosvinčeni bencin (E5)
Sin plomo 98
Neosvinčeni bencin z višjim oktanskim številom (E5)
GLP
Avtoplin (UNP, LPG)

Na mnogih samopostrežnih bencinskih servisih plačate s kartico na točilnem mestu ali na blagajni, preden natočite.

Kako točiti gorivo v Španiji →

Vprašanja

Kje danes najceneje natočim bencin 95 premium v kraju Guardamar del Segura?

Na bencinskem servisu Cepsa, Carretera Nacional 332 km 65,968: 1,913 € za liter, preverjeno pred 8 minutami.

Koliko stane polnjenje 50-litrskega rezervoarja v kraju Guardamar del Segura?

Med 95,65 € na najcenejšem in 95,95 € na najdražjem bencinskem servisu.

Kateri bencinski servisi z gorivom bencin 95 premium v kraju Guardamar del Segura so odprti 24 ur na dan?

Noben. Preverite delovni čas posameznih bencinskih servisov na seznamu.

Ali je cena za bencin 95 premium v okolici kraja Guardamar del Segura nižja?

Da: v kraju Orihuela, 18 km stran, je cena za bencin 95 premium od 1,749 €.

Kako se v Španiji imenuje bencin 95 premium?

Fuel_local.gasoline_95_e5_premium

Več v okolici: Guardamar del Segura

Znamke v kraju Guardamar del Segura