1. Hiszpania
  2. Madrid
  3. Parla
  4. Odnawialny olej napędowy

Odnawialny olej napędowy w miejscowości Parla dziś: od 2,135 €

Sprawdzono 25 min temu3 stacjeMediana 2,145 €
Najtaniej teraz: odnawialny olej napędowy 2,135€ Repsol · Cr Parla-pinto, km 0.15
Nawiguj Udostępnij WhatsApp Czynna do 22:00
Mediana: Parla2,145 €3 stacje
Madrid2,104 €4,1 ¢
Hiszpania2,075 €7,0 ¢
Oszczędność na 50 l0,70 €najtańsza a najdroższa

Wszystkie stacje w miejscowości Parla (odnawialny olej napędowy), od najtańszej

  1. Repsol 2,1351,0 ¢ Cr Parla-pinto, km 0.15Czynna do 22:00
  2. Repsol 2,145mediana Calle Londres, 43Czynna do 22:00
  3. Repsol 2,149mediana Calle Real, s/nCzynna do 22:00

Ceny z hiszpańskiego Ministerstwa Transformacji Ekologicznej. Strzałki pokazują różnicę względem mediany w miejscowości Parla (2,145 €).

Odnawialny olej napędowy: trend cen

2,052,102,1513 wrz28 wrz13 paźHiszpaniaMadridParla
ParlaMadridHiszpania
Najtaniej teraz
2,135 € · Repsol
Najdrożej teraz
2,149 € · Repsol, Calle Real, s/n
Maksimum z 30 dni (mediana)
2,155 € · 20 wrz
Czynne całą dobę
0 z 3

W miejscowości Parla odnawialny olej napędowy jest w ofercie 3 stacji. 2 z nich mają cenę 2,145 € lub niższą, głównie Repsol. Zatankowanie baku o pojemności 50 l na najtańszej stacji zamiast na najdroższej pozwala zaoszczędzić 0,70 €.

Mediana w miejscowości Parla (2,145 €) jest o 4,1 centa wyższa niż w prowincji Madrid. To o 7,0 centa więcej niż mediana w Hiszpanii. W ciągu ostatnich 31 dni cena wzrosła tu z 2,065 € do 2,145 €. Najwyższą cenę, 2,155 €, odnotowano 20 wrz. Odnawialny olej napędowy kosztuje mniej w miejscowości Pinto, 6,0 km stąd: od 1,929 €.

Miejsce partnera · zarezerwowane

Pierwszy raz tankujesz w Hiszpanii?

Gasóleo A
Olej napędowy (B7), taki sam jak w Polsce
Sin plomo 95
Zwykła benzyna bezołowiowa (E5)
Sin plomo 98
Benzyna bezołowiowa super (E5)
GLP
LPG / autogaz

Na wielu stacjach samoobsługowych płacisz kartą przy dystrybutorze albo w kasie przed tankowaniem.

Jak tankować w Hiszpanii →

Pytania

Gdzie w miejscowości Parla odnawialny olej napędowy kosztuje dziś najmniej?

Na stacji Repsol, Cr Parla-pinto, km 0.15: 2,135 € za litr, sprawdzono 25 minut temu.

Ile kosztuje zatankowanie baku o pojemności 50 l w miejscowości Parla?

Od 106,75 € na najtańszej stacji do 107,45 € na najdroższej.

Na których stacjach w miejscowości Parla odnawialny olej napędowy jest w sprzedaży całą dobę?

Na żadnej. Sprawdź godziny otwarcia każdej stacji na liście.

Czy w pobliżu miejscowości Parla odnawialny olej napędowy kosztuje mniej?

Tak: w miejscowości Pinto, 6,0 km stąd, odnawialny olej napędowy kosztuje od 1,929 €.

Jak w Hiszpanii nazywa się odnawialny olej napędowy?

“Diésel renovable” lub “HVO”: odnawialny olej napędowy, który można tankować do każdego samochodu z silnikiem diesla.

Więcej w okolicy: Parla

Marki w miejscowości Parla