1. Hiszpania
  2. León
  3. Ponferrada
  4. Benzyna 98

Benzyna 98 w miejscowości Ponferrada dziś: od 1,869 €

Sprawdzono 13 min temu12 stacjiMediana 1,949 €
Najtaniej teraz: benzyna 98 1,869€ Gasoleos Villager · Nacional Vi km 386.200
Nawiguj Udostępnij WhatsApp Czynna do 23:00
Mediana: Ponferrada1,949 €12 stacji
León1,949 €tyle samo
Hiszpania1,969 €2,0 ¢
Oszczędność na 50 l5,00 €najtańsza a najdroższa

Wszystkie stacje w miejscowości Ponferrada (benzyna 98), od najtańszej

  1. Gasoleos Villager 1,8698,0 ¢ Nacional Vi km 386.200Czynna do 23:00
  2. Shell24 h 1,9193,0 ¢ Avenida Molinaseca en Ponferrada, 2
  3. Cepsa 1,9282,1 ¢ Av. de la Plata, 2 (n-via km 383,5)Czynna do 22:00
  4. Galp 1,9351,4 ¢ Avenida de Galicia, s/nCzynna do 23:00
  5. Repsol 1,9391,0 ¢ Avenida Galicia, 86Czynna do 22:00
  6. Repsol 1,949mediana Calle Montearenas (antigua N-vi), s/nCzynna do 23:00
  7. Repsol 1,949mediana Calle Av. de los Escritores, s/nCzynna do 23:00
  8. Repsol 1,949mediana Avenida Libertad, s/nCzynna do 23:00
  9. Carrefour24 h 1,9591,0 ¢ Avenida de la Constitución, 2
  10. Repsol24 h 1,9651,6 ¢ Carretera A6 km 390,3
  11. Repsol24 h 1,9651,6 ¢ Autovia A-6 km 390,3
  12. Repsol 1,9692,0 ¢ Avenida Asturias, 137Czynna do 23:00

Ceny z hiszpańskiego Ministerstwa Transformacji Ekologicznej. Strzałki pokazują różnicę względem mediany w miejscowości Ponferrada (1,949 €).

Benzyna 98: trend cen

1,952,002,052,102,1512 wrz27 wrz12 paźHiszpaniaLeónPonferrada
PonferradaLeónHiszpania
Najtaniej teraz
1,869 € · Gasoleos Villager
Najdrożej teraz
1,969 € · Repsol, Avenida Asturias, 137
Maksimum z 30 dni (mediana)
2,126 € · 25 wrz
Czynne całą dobę
4 z 12

W miejscowości Ponferrada benzyna 98 jest w ofercie 12 stacji. Zatankowanie baku o pojemności 50 l na najtańszej stacji zamiast na najdroższej pozwala zaoszczędzić 5,00 €.

Mediana w miejscowości Ponferrada (1,949 €) jest taka sama jak w prowincji León. To o 2,0 centa mniej niż mediana w Hiszpanii. W ciągu ostatnich 31 dni cena spadła tu z 2,062 € do 1,949 €. Najwyższą cenę, 2,126 €, odnotowano 25 wrz.

Miejsce partnera · zarezerwowane

Pierwszy raz tankujesz w Hiszpanii?

Gasóleo A
Olej napędowy (B7), taki sam jak w Polsce
Sin plomo 95
Zwykła benzyna bezołowiowa (E5)
Sin plomo 98
Benzyna bezołowiowa super (E5)
GLP
LPG / autogaz

Na wielu stacjach samoobsługowych płacisz kartą przy dystrybutorze albo w kasie przed tankowaniem.

Jak tankować w Hiszpanii →

Pytania

Gdzie w miejscowości Ponferrada benzyna 98 kosztuje dziś najmniej?

Na stacji Gasoleos Villager, Nacional Vi km 386.200: 1,869 € za litr, sprawdzono 13 minut temu.

Ile kosztuje zatankowanie baku o pojemności 50 l w miejscowości Ponferrada?

Od 93,45 € na najtańszej stacji do 98,45 € na najdroższej.

Na których stacjach w miejscowości Ponferrada benzyna 98 jest w sprzedaży całą dobę?

4 z 12: Shell, Carrefour i Repsol.

Czy w pobliżu miejscowości Ponferrada benzyna 98 kosztuje mniej?

Nie. W promieniu 20 km benzyna 98 kosztuje najmniej w miejscowości Ponferrada.

Jak w Hiszpanii nazywa się benzyna 98?

“Sin plomo 98” lub “Gasolina 98”: benzyna bezołowiowa 98 (E5), odpowiednik Pb98 w Polsce.

Więcej w okolicy: Ponferrada