1. Spanje
  2. Toledo
  3. Noblejas
  4. Super 98

Super 98 in Noblejas vandaag: vanaf € 1,969

7 min geleden gecontroleerd1 tankstationMediaan € 1,969
Goedkoopste Super 98 nu 1,969€ Repsol · Carretera N-400 km 56,800
Navigeren Delen WhatsApp Open tot 22:30
Mediaan Noblejas1,969 €1 tankstation
Toledo1,985 €1,6 ¢
Spanje1,969 €gelijk
Besparing op 50 l0,00 €goedkoopste vs. duurste

Alle tankstations met Super 98 in Noblejas, goedkoopste eerst

  1. Repsol 1,969mediaan Carretera N-400 km 56,800Open tot 22:30

Prijzen van het Spaanse ministerie voor de Ecologische Transitie. De pijlen vergelijken met de mediaan van Noblejas (€ 1,969).

Prijsverloop Super 98

1,952,002,052,102,1513 sep28 sep13 oktSpanjeToledoNoblejas
NoblejasToledoSpanje
Nu het goedkoopst
1,969 € · Repsol
Nu het duurst
1,969 € · Repsol, Carretera N-400 km 56,800
Hoogste in 30 dagen (mediaan)
1,985 € · 6 okt
24 uur per dag open
0 van 1

Eén tankstation in Noblejas verkoopt Super 98.

De mediaan in Noblejas (€ 1,969) ligt 1,6 cent onder de mediaan van de provincie Toledo. Dat is gelijk aan de Spaanse mediaan. De afgelopen 10 dagen bleef Super 98 hier rond € 1,969. Het hoogste punt was € 1,985 op 6 okt. In Ocaña, op 4,7 km afstand, is Super 98 goedkoper: vanaf € 1,819.

Partnerplek · gereserveerd

Voor het eerst tanken in Spanje?

Gasóleo A
Diesel (B7), dezelfde als thuis
Sin plomo 95
Gewone loodvrije benzine (E5)
Sin plomo 98
Loodvrije superbenzine (E5)
GLP
LPG / autogas

Bij veel zelfbedieningsstations betaal je met je kaart aan de pomp, of vóór het tanken aan de kassa.

Zo tank je in Spanje →

Vragen

Waar is Super 98 vandaag het goedkoopst in Noblejas?

Bij Repsol, Carretera N-400 km 56,800: € 1,969 per liter, 7 minuten geleden gecontroleerd.

Wat kost het om een tank van 50 liter te vullen in Noblejas?

Tussen € 98,45 bij het goedkoopste tankstation en € 98,45 bij het duurste.

Welke tankstations met Super 98 in Noblejas zijn 24 uur per dag open?

Geen van alle. Controleer de openingstijden van elk tankstation in de lijst.

Is Super 98 goedkoper in de buurt van Noblejas?

Ja: in Ocaña, op 4,7 km afstand, is Super 98 te koop vanaf € 1,819.

Hoe heet Super 98 in Spanje?

“Sin plomo 98” of “Gasolina 98”: loodvrije superbenzine (E5), zoals Super 98 in Nederland en België.

Meer rond Noblejas

Merken in Noblejas