1. Spanje
  2. Tarragona
  3. Móra la Nova
  4. Super 98

Super 98 in Móra la Nova vandaag: vanaf € 1,929

12 min geleden gecontroleerd2 tankstationsMediaan € 1,949
Goedkoopste Super 98 nu 1,929€ Repsol · Carretera Ctra. N-420 km 467,100
Navigeren Delen WhatsApp Open tot 22:00
Mediaan Móra la Nova1,949 €2 tankstations
Tarragona1,959 €1,0 ¢
Spanje1,969 €2,0 ¢
Besparing op 50 l2,00 €goedkoopste vs. duurste

Alle tankstations met Super 98 in Móra la Nova, goedkoopste eerst

  1. Repsol 1,9292,0 ¢ Carretera Ctra. N-420 km 467,100Open tot 22:00
  2. Repsol 1,9692,0 ¢ Carretera C 12 km 60,900

Prijzen van het Spaanse ministerie voor de Ecologische Transitie. De pijlen vergelijken met de mediaan van Móra la Nova (€ 1,949).

Prijsverloop Super 98

1,952,002,052,102,1513 sep28 sep13 oktSpanjeTarragonaMóra la Nova
Móra la NovaTarragonaSpanje
Nu het goedkoopst
1,929 € · Repsol
Nu het duurst
1,969 € · Repsol, Carretera C 12 km 60,900
Hoogste in 30 dagen (mediaan)
2,147 € · 29 sep
24 uur per dag open
0 van 2

2 tankstations in Móra la Nova verkopen Super 98. Wie een tank van 50 liter vult bij het goedkoopste tankstation in plaats van het duurste, bespaart € 2,00.

De mediaan in Móra la Nova (€ 1,949) ligt 1,0 cent onder de mediaan van de provincie Tarragona. Dat is 2,0 cent onder de Spaanse mediaan. De afgelopen 31 dagen is Super 98 hier gedaald van € 2,107 naar € 1,949. Het hoogste punt was € 2,147 op 29 sep. In Benifallet, op 20 km afstand, is Super 98 goedkoper: vanaf € 1,739.

Partnerplek · gereserveerd

Voor het eerst tanken in Spanje?

Gasóleo A
Diesel (B7), dezelfde als thuis
Sin plomo 95
Gewone loodvrije benzine (E5)
Sin plomo 98
Loodvrije superbenzine (E5)
GLP
LPG / autogas

Bij veel zelfbedieningsstations betaal je met je kaart aan de pomp, of vóór het tanken aan de kassa.

Zo tank je in Spanje →

Vragen

Waar is Super 98 vandaag het goedkoopst in Móra la Nova?

Bij Repsol, Carretera Ctra. N-420 km 467,100: € 1,929 per liter, 12 minuten geleden gecontroleerd.

Wat kost het om een tank van 50 liter te vullen in Móra la Nova?

Tussen € 96,45 bij het goedkoopste tankstation en € 98,45 bij het duurste.

Welke tankstations met Super 98 in Móra la Nova zijn 24 uur per dag open?

Geen van alle. Controleer de openingstijden van elk tankstation in de lijst.

Is Super 98 goedkoper in de buurt van Móra la Nova?

Ja: in Benifallet, op 20 km afstand, is Super 98 te koop vanaf € 1,739.

Hoe heet Super 98 in Spanje?

“Sin plomo 98” of “Gasolina 98”: loodvrije superbenzine (E5), zoals Super 98 in Nederland en België.

Meer rond Móra la Nova

Merken in Móra la Nova