1. Spanje
  2. Guadalajara
  3. Almonacid de Zorita
  4. Diesel

Diesel in Almonacid de Zorita vandaag: vanaf € 1,989

8 min geleden gecontroleerd1 tankstationMediaan € 1,989
Goedkoopste diesel nu 1,989€ Anaya Sl · Carretera Cm-200 km 84,500
Navigeren Delen WhatsApp Open tot 21:30
Mediaan Almonacid de Zorita1,989 €1 tankstation
Guadalajara1,969 €2,0 ¢
Spanje1,918 €7,1 ¢
Besparing op 50 l0,00 €goedkoopste vs. duurste

Alle tankstations met diesel in Almonacid de Zorita, goedkoopste eerst

  1. Anaya Sl 1,989mediaan Carretera Cm-200 km 84,500Open tot 21:30

Prijzen van het Spaanse ministerie voor de Ecologische Transitie. De pijlen vergelijken met de mediaan van Almonacid de Zorita (€ 1,989).

Prijsverloop Diesel

1,901,952,002,0514 sep29 sep14 oktSpanjeGuadalajaraAlmonacid de Zorita
Almonacid de ZoritaGuadalajaraSpanje
Nu het goedkoopst
1,989 € · Anaya Sl
Nu het duurst
1,989 € · Anaya Sl, Carretera Cm-200 km 84,500
Hoogste in 30 dagen (mediaan)
2,025 € · 28 sep
24 uur per dag open
0 van 1

Eén tankstation in Almonacid de Zorita verkoopt diesel.

De mediaan in Almonacid de Zorita (€ 1,989) ligt 2,0 cent boven de mediaan van de provincie Guadalajara. Dat is 7,1 cent boven de Spaanse mediaan. De afgelopen 31 dagen is diesel hier gestegen van € 1,959 naar € 1,989. Het hoogste punt was € 2,025 op 28 sep. In Mondéjar, op 19 km afstand, is diesel goedkoper: vanaf € 1,969.

Partnerplek · gereserveerd

Voor het eerst tanken in Spanje?

Gasóleo A
Diesel (B7), dezelfde als thuis
Sin plomo 95
Gewone loodvrije benzine (E5)
Sin plomo 98
Loodvrije superbenzine (E5)
GLP
LPG / autogas

Bij veel zelfbedieningsstations betaal je met je kaart aan de pomp, of vóór het tanken aan de kassa.

Zo tank je in Spanje →

Vragen

Waar is diesel vandaag het goedkoopst in Almonacid de Zorita?

Bij Anaya Sl, Carretera Cm-200 km 84,500: € 1,989 per liter, 8 minuten geleden gecontroleerd.

Wat kost het om een tank van 50 liter te vullen in Almonacid de Zorita?

Tussen € 99,45 bij het goedkoopste tankstation en € 99,45 bij het duurste.

Welke tankstations met diesel in Almonacid de Zorita zijn 24 uur per dag open?

Geen van alle. Controleer de openingstijden van elk tankstation in de lijst.

Is diesel goedkoper in de buurt van Almonacid de Zorita?

Ja: in Mondéjar, op 19 km afstand, is diesel te koop vanaf € 1,969.

Hoe heet diesel in Spanje?

“Gasóleo A” (soms “Diésel”). Het is dezelfde B7-diesel die in Nederland, België en de rest van de EU wordt verkocht.

Meer rond Almonacid de Zorita

Andere brandstoffen hier

Diesel in plaatsen in de buurt

Merken in Almonacid de Zorita