1. Spanje
  2. Girona
  3. La Pera
  4. Diesel

Diesel in La Pera vandaag: vanaf € 1,929

4 min geleden gecontroleerd1 tankstationMediaan € 1,929
Goedkoopste diesel nu 1,929€ Repsol · Carretera C-66 km 18,800
Navigeren Delen WhatsApp Open tot 20:00
Mediaan La Pera1,929 €1 tankstation
Girona1,909 €2,0 ¢
Spanje1,915 €1,4 ¢
Besparing op 50 l0,00 €goedkoopste vs. duurste

Alle tankstations met diesel in La Pera, goedkoopste eerst

  1. Repsol 1,929mediaan Carretera C-66 km 18,800Open tot 20:00

Prijzen van het Spaanse ministerie voor de Ecologische Transitie. De pijlen vergelijken met de mediaan van La Pera (€ 1,929).

Prijsverloop Diesel

1,851,901,952,0013 sep28 sep13 oktSpanjeGironaLa Pera
La PeraGironaSpanje
Nu het goedkoopst
1,929 € · Repsol
Nu het duurst
1,929 € · Repsol, Carretera C-66 km 18,800
Hoogste in 30 dagen (mediaan)
1,989 € · 29 sep
24 uur per dag open
0 van 1

Eén tankstation in La Pera verkoopt diesel.

De mediaan in La Pera (€ 1,929) ligt 2,0 cent boven de mediaan van de provincie Girona. Dat is 1,4 cent boven de Spaanse mediaan. De afgelopen 31 dagen is diesel hier gestegen van € 1,915 naar € 1,929. Het hoogste punt was € 1,989 op 29 sep. In Sant Jordi Desvalls, op 5,4 km afstand, is diesel goedkoper: vanaf € 1,734.

Partnerplek · gereserveerd

Voor het eerst tanken in Spanje?

Gasóleo A
Diesel (B7), dezelfde als thuis
Sin plomo 95
Gewone loodvrije benzine (E5)
Sin plomo 98
Loodvrije superbenzine (E5)
GLP
LPG / autogas

Bij veel zelfbedieningsstations betaal je met je kaart aan de pomp, of vóór het tanken aan de kassa.

Zo tank je in Spanje →

Vragen

Waar is diesel vandaag het goedkoopst in La Pera?

Bij Repsol, Carretera C-66 km 18,800: € 1,929 per liter, 4 minuten geleden gecontroleerd.

Wat kost het om een tank van 50 liter te vullen in La Pera?

Tussen € 96,45 bij het goedkoopste tankstation en € 96,45 bij het duurste.

Welke tankstations met diesel in La Pera zijn 24 uur per dag open?

Geen van alle. Controleer de openingstijden van elk tankstation in de lijst.

Is diesel goedkoper in de buurt van La Pera?

Ja: in Sant Jordi Desvalls, op 5,4 km afstand, is diesel te koop vanaf € 1,734.

Hoe heet diesel in Spanje?

“Gasóleo A” (soms “Diésel”). Het is dezelfde B7-diesel die in Nederland, België en de rest van de EU wordt verkocht.

Meer rond La Pera

Merken in La Pera