1. Spanje
  2. Cádiz
  3. Alcalá de los Gazules
  4. Premium diesel

Premium diesel in Alcalá de los Gazules vandaag: vanaf € 2,061

13 min geleden gecontroleerd3 tankstationsMediaan € 2,065
Goedkoopste premium diesel nu 2,061€ Shell · Autovia Autovia Jerez-los Barrios km 45
Navigeren Delen WhatsApp Open tot 22:00
Mediaan Alcalá de los Gazules2,065 €3 tankstations
Cádiz2,009 €5,6 ¢
Spanje2,009 €5,6 ¢
Besparing op 50 l0,70 €goedkoopste vs. duurste

Alle tankstations met premium diesel in Alcalá de los Gazules, goedkoopste eerst

  1. Shell 2,061mediaan Autovia Autovia Jerez-los Barrios km 45Open tot 22:00
  2. BPGesloten · opent vandaag om 06:30 2,065mediaan Avenida Puerto de Levante, s/n
  3. BP 2,0751,0 ¢ Autovia A-381 km 42Open tot 22:00

Prijzen van het Spaanse ministerie voor de Ecologische Transitie. De pijlen vergelijken met de mediaan van Alcalá de los Gazules (€ 2,065).

Prijsverloop Premium diesel

2,002,052,1014 sep29 sep14 oktSpanjeCádizAlcalá de los Gazules
Alcalá de los GazulesCádizSpanje
Nu het goedkoopst
2,061 € · Shell
Nu het duurst
2,075 € · BP, Autovia A-381 km 42
Hoogste in 30 dagen (mediaan)
2,125 € · 18 sep
24 uur per dag open
0 van 3

3 tankstations in Alcalá de los Gazules verkopen premium diesel. 2 daarvan vragen € 2,071 of minder, vooral Shell en BP. Wie een tank van 50 liter vult bij het goedkoopste tankstation in plaats van het duurste, bespaart € 0,70.

De mediaan in Alcalá de los Gazules (€ 2,065) ligt 5,6 cent boven de mediaan van de provincie Cádiz. Dat is 5,6 cent boven de Spaanse mediaan. De afgelopen 31 dagen is premium diesel hier gestegen van € 2,029 naar € 2,065. Het hoogste punt was € 2,125 op 18 sep. In Medina-Sidonia, op 18 km afstand, is premium diesel goedkoper: vanaf € 2,009.

Partnerplek · gereserveerd

Voor het eerst tanken in Spanje?

Gasóleo A
Diesel (B7), dezelfde als thuis
Sin plomo 95
Gewone loodvrije benzine (E5)
Sin plomo 98
Loodvrije superbenzine (E5)
GLP
LPG / autogas

Bij veel zelfbedieningsstations betaal je met je kaart aan de pomp, of vóór het tanken aan de kassa.

Zo tank je in Spanje →

Vragen

Waar is premium diesel vandaag het goedkoopst in Alcalá de los Gazules?

Bij Shell, Autovia Autovia Jerez-los Barrios km 45: € 2,061 per liter, 13 minuten geleden gecontroleerd.

Wat kost het om een tank van 50 liter te vullen in Alcalá de los Gazules?

Tussen € 103,05 bij het goedkoopste tankstation en € 103,75 bij het duurste.

Welke tankstations met premium diesel in Alcalá de los Gazules zijn 24 uur per dag open?

Geen van alle. Controleer de openingstijden van elk tankstation in de lijst.

Is premium diesel goedkoper in de buurt van Alcalá de los Gazules?

Ja: in Medina-Sidonia, op 18 km afstand, is premium diesel te koop vanaf € 2,009.

Hoe heet premium diesel in Spanje?

“Gasóleo Premium”, “Diésel e+” of vergelijkbare merknamen: diesel met extra additieven.

Meer rond Alcalá de los Gazules

Andere brandstoffen hier

Premium diesel in plaatsen in de buurt

Merken in Alcalá de los Gazules