1. Spanje
  2. Alicante
  3. Sax
  4. Euro 95 premium

Euro 95 premium in Sax vandaag: vanaf € 1,923

6 min geleden gecontroleerd2 tankstationsMediaan € 1,926
Goedkoopste Euro 95 premium nu 1,923€ Cepsa · Autovia A-31 km 196,500
Navigeren Delen WhatsApp Open tot 22:00
Mediaan Sax1,926 €2 tankstations
Alicante1,928 €gelijk
Spanje1,905 €2,1 ¢
Besparing op 50 l0,25 €goedkoopste vs. duurste

Alle tankstations met Euro 95 premium in Sax, goedkoopste eerst

  1. Cepsa 1,923mediaan Autovia A-31 km 196,500Open tot 22:00
  2. Cepsa 1,928mediaan Autovia A-31 km 191,100Open tot 22:00

Prijzen van het Spaanse ministerie voor de Ecologische Transitie. De pijlen vergelijken met de mediaan van Sax (€ 1,926).

Prijsverloop Euro 95 premium

1,901,952,002,052,1013 sep28 sep13 oktSpanjeAlicanteSax
SaxAlicanteSpanje
Nu het goedkoopst
1,923 € · Cepsa
Nu het duurst
1,928 € · Cepsa, Autovia A-31 km 191,100
Hoogste in 30 dagen (mediaan)
2,094 € · 25 sep
24 uur per dag open
0 van 2

2 tankstations in Sax verkopen Euro 95 premium. Wie een tank van 50 liter vult bij het goedkoopste tankstation in plaats van het duurste, bespaart € 0,25.

De mediaan in Sax (€ 1,926) is gelijk aan die van de provincie Alicante. Dat is 2,1 cent boven de Spaanse mediaan. De afgelopen 30 dagen is Euro 95 premium hier gedaald van € 2,026 naar € 1,926. Het hoogste punt was € 2,094 op 25 sep. In Petrer, op 9,2 km afstand, is Euro 95 premium goedkoper: vanaf € 1,918.

Partnerplek · gereserveerd

Voor het eerst tanken in Spanje?

Gasóleo A
Diesel (B7), dezelfde als thuis
Sin plomo 95
Gewone loodvrije benzine (E5)
Sin plomo 98
Loodvrije superbenzine (E5)
GLP
LPG / autogas

Bij veel zelfbedieningsstations betaal je met je kaart aan de pomp, of vóór het tanken aan de kassa.

Zo tank je in Spanje →

Vragen

Waar is Euro 95 premium vandaag het goedkoopst in Sax?

Bij Cepsa, Autovia A-31 km 196,500: € 1,923 per liter, 6 minuten geleden gecontroleerd.

Wat kost het om een tank van 50 liter te vullen in Sax?

Tussen € 96,15 bij het goedkoopste tankstation en € 96,40 bij het duurste.

Welke tankstations met Euro 95 premium in Sax zijn 24 uur per dag open?

Geen van alle. Controleer de openingstijden van elk tankstation in de lijst.

Is Euro 95 premium goedkoper in de buurt van Sax?

Ja: in Petrer, op 9,2 km afstand, is Euro 95 premium te koop vanaf € 1,918.

Hoe heet Euro 95 premium in Spanje?

Fuel_local.gasoline_95_e5_premium

Meer rond Sax

Merken in Sax