1. Spanje
  2. Alicante
  3. La Villajoyosa
  4. Super 98

Super 98 in La Villajoyosa vandaag: vanaf € 1,963

29 min geleden gecontroleerd2 tankstationsMediaan € 1,966
Goedkoopste Super 98 nu 1,963€ Cepsa · Carretera N-332 km 139,2
Navigeren Delen WhatsApp Open tot 23:00
Mediaan La Villajoyosa1,966 €2 tankstations
Alicante1,999 €3,3 ¢
Spanje1,969 €gelijk
Besparing op 50 l0,30 €goedkoopste vs. duurste

Alle tankstations met Super 98 in La Villajoyosa, goedkoopste eerst

  1. Cepsa 1,963mediaan Carretera N-332 km 139,2Open tot 23:00
  2. Repsol24 uur 1,969mediaan Avenida Avenida Pais Valencia, S.n.

Prijzen van het Spaanse ministerie voor de Ecologische Transitie. De pijlen vergelijken met de mediaan van La Villajoyosa (€ 1,966).

Prijsverloop Super 98

1,952,002,052,102,1514 sep29 sep14 oktSpanjeAlicanteLa Villajoyosa
La VillajoyosaAlicanteSpanje
Nu het goedkoopst
1,963 € · Cepsa
Nu het duurst
1,969 € · Repsol, Avenida Avenida Pais Valencia, S.n.
Hoogste in 30 dagen (mediaan)
2,152 € · 26 sep
24 uur per dag open
1 van 2

2 tankstations in La Villajoyosa verkopen Super 98. Wie een tank van 50 liter vult bij het goedkoopste tankstation in plaats van het duurste, bespaart € 0,30.

De mediaan in La Villajoyosa (€ 1,966) ligt 3,3 cent onder de mediaan van de provincie Alicante. Dat is gelijk aan de Spaanse mediaan. De afgelopen 31 dagen is Super 98 hier gedaald van € 2,109 naar € 1,966. Het hoogste punt was € 2,152 op 26 sep. In Benidorm, op 8,7 km afstand, is Super 98 goedkoper: vanaf € 1,949.

Partnerplek · gereserveerd

Voor het eerst tanken in Spanje?

Gasóleo A
Diesel (B7), dezelfde als thuis
Sin plomo 95
Gewone loodvrije benzine (E5)
Sin plomo 98
Loodvrije superbenzine (E5)
GLP
LPG / autogas

Bij veel zelfbedieningsstations betaal je met je kaart aan de pomp, of vóór het tanken aan de kassa.

Zo tank je in Spanje →

Vragen

Waar is Super 98 vandaag het goedkoopst in La Villajoyosa?

Bij Cepsa, Carretera N-332 km 139,2: € 1,963 per liter, 29 minuten geleden gecontroleerd.

Wat kost het om een tank van 50 liter te vullen in La Villajoyosa?

Tussen € 98,15 bij het goedkoopste tankstation en € 98,45 bij het duurste.

Welke tankstations met Super 98 in La Villajoyosa zijn 24 uur per dag open?

1 van de 2: Repsol.

Is Super 98 goedkoper in de buurt van La Villajoyosa?

Ja: in Benidorm, op 8,7 km afstand, is Super 98 te koop vanaf € 1,949.

Hoe heet Super 98 in Spanje?

“Sin plomo 98” of “Gasolina 98”: loodvrije superbenzine (E5), zoals Super 98 in Nederland en België.

Meer rond La Villajoyosa

Merken in La Villajoyosa