1. Spanja
  2. Valencia
  3. Torrent
  4. Petrol 95 premium

Petrol 95 premium f’Torrent illum: minn 1.919 €

Iċċekkjat 4 min ilu2 pompiMedjan 1.957 €
L-irħas petrol 95 premium issa 1.919€ Repsol · Partida Toll L'alberca, 19
Direzzjonijiet Aqsam WhatsApp Miftuħa 24 siegħa
Medjan ta’ Torrent1.957 €2 pompi
Valencia1.919 €3.8 ¢
Spanja1.905 €5.2 ¢
Iffranka fuq 50 L3.80 €l-irħas kontra l-għola

Il-pompi kollha ta’ petrol 95 premium f’Torrent, l-irħas l-ewwel

  1. Repsol24 h 1.9193.8 ¢ Partida Toll L'alberca, 19
  2. Repsol 1.9953.8 ¢ Carretera Carretera de Picanya km 24Miftuħa sa 22:00

Prezzijiet mill-Ministeru Spanjol għat-Tranżizzjoni Ekoloġika. Il-vleġeġ iqabblu mal-medjan ta’ Torrent (1.957 €).

Xejra tal-prezz: Petrol 95 premium

1.901.952.002.052.1013 Set28 Set13 OttSpanjaValenciaTorrent
TorrentValenciaSpanja
L-irħas issa
1.919 € · Repsol
L-għola issa
1.995 € · Repsol, Carretera Carretera de Picanya km 24
L-ogħla f’30 jum (medjan)
2.119 € · 26 Set
Miftuħin 24 siegħa
1 minn 2

2 pompi tal-petrol f’Torrent ibigħu petrol 95 premium. Jekk timla tank ta’ 50 litru fl-irħas pompa tal-petrol minflok fl-għola waħda, tiffranka 3.80 €.

Il-medjan f’Torrent (1.957 €) huwa 3.8 ċenteżmi aktar mill-medjan tal-provinċja ta’ Valencia. Dan huwa 5.2 ċenteżmi aktar mill-medjan Spanjol. Fl-aħħar 31 jum, petrol 95 premium hawn niżel minn 2.092 € għal 1.957 €. L-ogħla prezz kien 2.119 € (26 Set). Petrol 95 premium huwa orħos f’Paiporta, 6.5 km ’il bogħod, minn 1.699 €.

Spazju għal sieħeb · riżervat

L-ewwel darba timla l-fjuwil fi Spanja?

Gasóleo A
Diesel (B7), l-istess bħal f’pajjiżek
Sin plomo 95
Petrol regolari bla ċomb (E5)
Sin plomo 98
Super bla ċomb (E5)
GLP
LPG / autogas

F’ħafna pompi self-service tħallas mal-pompa bil-kard, jew fil-kaxxa qabel ma timla.

Kif timla l-fjuwil fi Spanja →

Mistoqsijiet

Fejn hu l-irħas petrol 95 premium f’Torrent illum?

Għand Repsol, Partida Toll L'alberca, 19: 1.919 € kull litru, iċċekkjat 4 minuti ilu.

Kemm jiswa biex timla tank ta’ 50 litru f’Torrent?

Bejn 95.95 € fl-irħas pompa tal-petrol u 99.75 € fl-għola waħda.

Liema pompi tal-petrol li jbigħu petrol 95 premium f’Torrent huma miftuħin 24 siegħa?

1 minn 2: Repsol.

Hemm petrol 95 premium orħos qrib Torrent?

Iva: f’Paiporta, 6.5 km ’il bogħod, hemm petrol 95 premium minn 1.699 €.

X’jismu petrol 95 premium fi Spanja?

Fuel_local.gasoline_95_e5_premium

Aktar madwar Torrent

Marki f’Torrent