1. Spanja
  2. Valencia
  3. Sagunto
  4. Petrol 95

Petrol 95 f’Sagunto illum: minn 1.649 €

Iċċekkjat 5 min ilu24 pompaMedjan 1.724 €
L-irħas petrol 95 issa 1.649€ Beroil · Calle Benjamin Franklin, 1
Direzzjonijiet Aqsam WhatsApp Miftuħa 24 siegħa
Medjan ta’ Sagunto1.724 €24 pompa
Valencia1.799 €7.5 ¢
Spanja1.809 €8.5 ¢
Iffranka fuq 50 L13.50 €l-irħas kontra l-għola

Il-pompi kollha ta’ petrol 95 f’Sagunto, l-irħas l-ewwel

  1. Beroil24 h 1.6497.5 ¢ Calle Benjamin Franklin, 1
  2. Benzina Carburantes24 h 1.6655.9 ¢ Avenida Jaume Roig, 8
  3. Sendra24 h 1.6695.5 ¢ Avenida Pais Valenciano, 27
  4. Gasoprix24 h 1.6754.9 ¢ Calle Padre Claret, 97
  5. GasExpress24 h 1.6794.5 ¢ Avenida de Les Moreres, s/n
  6. Octaplus 1.6794.5 ¢ Avenida de la Vila, s/nMiftuħa sa 22:00
  7. Optyme24 h 1.6794.5 ¢ Calle Valencia, 110
  8. Petroprix24 h 1.6794.5 ¢ Avenida Fausto Caruana, 59
  9. Plenergy24 h 1.6794.5 ¢ Carretera 237 km
  10. Plenergy24 h 1.6794.5 ¢ Calle Serra de Corbera, 1
  11. Rapidfuel24 h 1.6794.5 ¢ Avenida del Puerto, 36
  12. Rapidfuel24 h 1.6794.5 ¢ Calle Pintor Ximo Michavila, 2
  13. Carburantes Sagunto24 h 1.7694.5 ¢ Ctra V-23 km 3,700
  14. Carrefour24 h 1.8199.5 ¢ Carretera Sagunto-puerto Sagunto km 2
  15. Cepsa24 h 1.84912.5 ¢ Carretera Faura-canet s/n km s/n
  16. Moeve24 h 1.84912.5 ¢ Calle Valencia, 106
  17. Repsol24 h 1.85913.5 ¢ Carretera V-23 km 3,700
  18. BP 1.86514.1 ¢ Avenida Periodista Azzati,Miftuħa sa 22:00
  19. Repsol24 h 1.86814.4 ¢ Poligono Parcela 37 Poligono 69, 37
  20. Cepsa 1.86914.5 ¢ Carretera N-340 km 935Miftuħa sa 15:00
  21. Repsol 1.86914.5 ¢ Avenida Hispanidad, s/nMiftuħa sa 23:00
  22. Cepsa 1.87915.5 ¢ Carretera N-234a km 3,2Miftuħa sa 22:00
  23. Rep24 h 1.91919.5 ¢ Autopista Ap-7 (mrg.dcho.) km 479,5
  24. Repsol24 h 1.91919.5 ¢ Autopista Ap-7 (mrg. Izdo.) km 479,5

Prezzijiet mill-Ministeru Spanjol għat-Tranżizzjoni Ekoloġika. Il-vleġeġ iqabblu mal-medjan ta’ Sagunto (1.724 €).

Xejra tal-prezz: Petrol 95

1.751.801.851.901.9513 Set28 Set13 OttSpanjaValenciaSagunto
SaguntoValenciaSpanja
L-irħas issa
1.649 € · Beroil
L-għola issa
1.919 € · Repsol, Autopista Ap-7 (mrg. Izdo.) km 479,5
L-ogħla f’30 jum (medjan)
1.799 € · 18 Set
Miftuħin 24 siegħa
19 minn 24

24 pompa tal-petrol f’Sagunto ibigħu petrol 95. Jekk timla tank ta’ 50 litru fl-irħas pompa tal-petrol minflok fl-għola waħda, tiffranka 13.50 €.

Il-medjan f’Sagunto (1.724 €) huwa 7.5 ċenteżmi inqas mill-medjan tal-provinċja ta’ Valencia. Dan huwa 8.5 ċenteżmi inqas mill-medjan Spanjol. Fl-aħħar 31 jum, petrol 95 hawn niżel minn 1.759 € għal 1.724 €. L-ogħla prezz kien 1.799 € (18 Set).

Spazju għal sieħeb · riżervat

L-ewwel darba timla l-fjuwil fi Spanja?

Gasóleo A
Diesel (B7), l-istess bħal f’pajjiżek
Sin plomo 95
Petrol regolari bla ċomb (E5)
Sin plomo 98
Super bla ċomb (E5)
GLP
LPG / autogas

F’ħafna pompi self-service tħallas mal-pompa bil-kard, jew fil-kaxxa qabel ma timla.

Kif timla l-fjuwil fi Spanja →

Mistoqsijiet

Fejn hu l-irħas petrol 95 f’Sagunto illum?

Għand Beroil, Calle Benjamin Franklin, 1: 1.649 € kull litru, iċċekkjat 5 minuti ilu.

Kemm jiswa biex timla tank ta’ 50 litru f’Sagunto?

Bejn 82.45 € fl-irħas pompa tal-petrol u 95.95 € fl-għola waħda.

Liema pompi tal-petrol li jbigħu petrol 95 f’Sagunto huma miftuħin 24 siegħa?

19 minn 24: Beroil, Benzina Carburantes, Sendra, Gasoprix, GasExpress u Optyme.

Hemm petrol 95 orħos qrib Sagunto?

Le. L-irħas petrol 95 f’raġġ ta’ 20 km jinsab f’Sagunto.

X’jismu petrol 95 fi Spanja?

“Sin plomo 95” jew “Gasolina 95”: petrol bla ċomb normali (E5), bħall-petrol 95 f’Malta.

Aktar madwar Sagunto