1. Spanja
  2. Santa Cruz de Tenerife
  3. Arafo
  4. Petrol 98

Petrol 98 f’Arafo illum: minn 1.399 €

Iċċekkjat 12 min ilu6 pompiMedjan 1.694 €
L-irħas petrol 98 issa 1.399€ H2exagon Arafo · Poligono Poligono Industrial el Carreton, Parcela 1.6, s/n
Direzzjonijiet Aqsam WhatsApp Miftuħa 24 siegħa
Medjan ta’ Arafo1.694 €6 pompi
Santa Cruz de Tenerife1.709 €1.5 ¢
Spanja1.969 €27.5 ¢
Iffranka fuq 50 L15.50 €l-irħas kontra l-għola

Il-pompi kollha ta’ petrol 98 f’Arafo, l-irħas l-ewwel

  1. H2exagon Arafo24 h 1.39929.5 ¢ Poligono Poligono Industrial el Carreton, Parcela 1.6, s/n
  2. Tgas la Hidalga 1.6791.5 ¢ Carretera General del Sur, 17 km 22Miftuħa sa 21:00
  3. Repsol24 h 1.6890.5 ¢ Carretera Arafo la Hidalga Tf-281 km 1
  4. BP24 h 1.6990.5 ¢ Poligono Plan Parcial el Carreton en Hidalga La, s/n
  5. Repsol 1.6990.5 ¢ Plaza Ind Valle Guimar Manz-, s/nMiftuħa sa 22:00
  6. Cepsa24 h 1.7091.5 ¢ Acceso Carretera a la Hidalga, 0

Prezzijiet mill-Ministeru Spanjol għat-Tranżizzjoni Ekoloġika. Il-vleġeġ iqabblu mal-medjan ta’ Arafo (1.694 €).

Xejra tal-prezz: Petrol 98

1.651.701.751.801.851.901.952.002.052.102.1514 Set29 Set14 OttSpanjaSanta Cruz de TenerifeArafo
ArafoSanta Cruz de TenerifeSpanja
L-irħas issa
1.399 € · H2exagon Arafo
L-għola issa
1.709 € · Cepsa, Acceso Carretera a la Hidalga, 0
L-ogħla f’30 jum (medjan)
1.694 € · 14 Ott
Miftuħin 24 siegħa
4 minn 6

6 pompi tal-petrol f’Arafo ibigħu petrol 98. Jekk timla tank ta’ 50 litru fl-irħas pompa tal-petrol minflok fl-għola waħda, tiffranka 15.50 €.

Il-medjan f’Arafo (1.694 €) huwa 1.5 ċenteżmi inqas mill-medjan tal-provinċja ta’ Santa Cruz de Tenerife. Dan huwa 27.5 ċenteżmi inqas mill-medjan Spanjol. Fl-aħħar 31 jum, petrol 98 hawn tela’ minn 1.624 € għal 1.694 €.

Spazju għal sieħeb · riżervat

L-ewwel darba timla l-fjuwil fi Spanja?

Gasóleo A
Diesel (B7), l-istess bħal f’pajjiżek
Sin plomo 95
Petrol regolari bla ċomb (E5)
Sin plomo 98
Super bla ċomb (E5)
GLP
LPG / autogas

F’ħafna pompi self-service tħallas mal-pompa bil-kard, jew fil-kaxxa qabel ma timla.

Kif timla l-fjuwil fi Spanja →

Mistoqsijiet

Fejn hu l-irħas petrol 98 f’Arafo illum?

Għand H2exagon Arafo, Poligono Poligono Industrial el Carreton, Parcela 1.6, s/n: 1.399 € kull litru, iċċekkjat 12 minuta ilu.

Kemm jiswa biex timla tank ta’ 50 litru f’Arafo?

Bejn 69.95 € fl-irħas pompa tal-petrol u 85.45 € fl-għola waħda.

Liema pompi tal-petrol li jbigħu petrol 98 f’Arafo huma miftuħin 24 siegħa?

4 minn 6: H2exagon Arafo, Repsol, BP u Cepsa.

Hemm petrol 98 orħos qrib Arafo?

Le. L-irħas petrol 98 f’raġġ ta’ 20 km jinsab f’Arafo.

X’jismu petrol 98 fi Spanja?

“Sin plomo 98” jew “Gasolina 98”: petrol bla ċomb super (E5).

Aktar madwar Arafo