1. Spanja
  2. Pontevedra
  3. Vilanova de Arousa
  4. Diesel premium

Diesel premium f’Vilanova de Arousa illum: minn 2.035 €

Iċċekkjat 19 min ilu3 pompiMedjan 2.039 €
L-irħas diesel premium issa 2.035€ Repsol · Cr Po-549 P.k. 5,9
Direzzjonijiet Aqsam WhatsApp Miftuħa sa 23:00
Medjan ta’ Vilanova de Arousa2.039 €3 pompi
Pontevedra2.029 €1.0 ¢
Spanja2.009 €3.0 ¢
Iffranka fuq 50 L0.70 €l-irħas kontra l-għola

Il-pompi kollha ta’ diesel premium f’Vilanova de Arousa, l-irħas l-ewwel

  1. Repsol 2.035medjan Cr Po-549 P.k. 5,9Miftuħa sa 23:00
  2. Moeve 2.039medjan Lugar O Terron, 39Miftuħa sa nofsillejl
  3. Repsol 2.0491.0 ¢ Carretera Cambados-nogueira km 8Miftuħa sa 22:30

Prezzijiet mill-Ministeru Spanjol għat-Tranżizzjoni Ekoloġika. Il-vleġeġ iqabblu mal-medjan ta’ Vilanova de Arousa (2.039 €).

Xejra tal-prezz: Diesel premium

2.002.052.1013 Set28 Set13 OttSpanjaPontevedraVilanova de Arousa
Vilanova de ArousaPontevedraSpanja
L-irħas issa
2.035 € · Repsol
L-għola issa
2.049 € · Repsol, Carretera Cambados-nogueira km 8
L-ogħla f’30 jum (medjan)
2.089 € · 20 Set
Miftuħin 24 siegħa
0 minn 3

3 pompi tal-petrol f’Vilanova de Arousa ibigħu diesel premium. 2 minnhom jitolbu 2.045 € jew inqas, l-aktar Repsol u Moeve. Jekk timla tank ta’ 50 litru fl-irħas pompa tal-petrol minflok fl-għola waħda, tiffranka 0.70 €.

Il-medjan f’Vilanova de Arousa (2.039 €) huwa 1.0 ċenteżmi aktar mill-medjan tal-provinċja ta’ Pontevedra. Dan huwa 3.0 ċenteżmi aktar mill-medjan Spanjol. Fl-aħħar 31 jum, diesel premium hawn baqa’ madwar 2.039 €. L-ogħla prezz kien 2.089 € (20 Set). Diesel premium huwa orħos f’Vilagarcía de Arousa, 6.2 km ’il bogħod, minn 1.739 €.

Spazju għal sieħeb · riżervat

L-ewwel darba timla l-fjuwil fi Spanja?

Gasóleo A
Diesel (B7), l-istess bħal f’pajjiżek
Sin plomo 95
Petrol regolari bla ċomb (E5)
Sin plomo 98
Super bla ċomb (E5)
GLP
LPG / autogas

F’ħafna pompi self-service tħallas mal-pompa bil-kard, jew fil-kaxxa qabel ma timla.

Kif timla l-fjuwil fi Spanja →

Mistoqsijiet

Fejn hu l-irħas diesel premium f’Vilanova de Arousa illum?

Għand Repsol, Cr Po-549 P.k. 5,9: 2.035 € kull litru, iċċekkjat 19 minuta ilu.

Kemm jiswa biex timla tank ta’ 50 litru f’Vilanova de Arousa?

Bejn 101.75 € fl-irħas pompa tal-petrol u 102.45 € fl-għola waħda.

Liema pompi tal-petrol li jbigħu diesel premium f’Vilanova de Arousa huma miftuħin 24 siegħa?

L-ebda waħda. Iċċekkja l-ħinijiet tal-ftuħ ta’ kull pompa tal-petrol fil-lista.

Hemm diesel premium orħos qrib Vilanova de Arousa?

Iva: f’Vilagarcía de Arousa, 6.2 km ’il bogħod, hemm diesel premium minn 1.739 €.

X’jismu diesel premium fi Spanja?

“Gasóleo Premium”, “Diésel e+” jew ismijiet simili tad-ditti: diesel b’addittivi żejda.

Aktar madwar Vilanova de Arousa

Marki f’Vilanova de Arousa