1. Spanja
  2. Pontevedra
  3. Cambados
  4. Petrol 95

Petrol 95 f’Cambados illum: minn 1.699 €

Iċċekkjat 28 min ilu5 pompiMedjan 1.839 €
L-irħas petrol 95 issa 1.699€ Sbc · Lugar Lg As Laxes - Corbillon, s/n
Direzzjonijiet Aqsam WhatsApp Miftuħa 24 siegħa
Medjan ta’ Cambados1.839 €5 pompi
Pontevedra1.825 €1.4 ¢
Spanja1.809 €3.0 ¢
Iffranka fuq 50 L8.50 €l-irħas kontra l-għola

Il-pompi kollha ta’ petrol 95 f’Cambados, l-irħas l-ewwel

  1. Sbc24 h 1.69914.0 ¢ Lugar Lg As Laxes - Corbillon, s/n
  2. Staroil 1.8281.1 ¢ V.g4.2 km 3.5Miftuħa sa nofsillejl
  3. Cepsa 1.839medjan Avenida Villagarcia Numero 89,Miftuħa sa 23:00
  4. Repsol 1.8693.0 ¢ Carretera Carretera Comarcal Po-550 km 35550Miftuħa sa 23:00
  5. Repsol 1.8693.0 ¢ Carretera Carretera Comarcal Po-550 km 35550Miftuħa sa nofsillejl

Prezzijiet mill-Ministeru Spanjol għat-Tranżizzjoni Ekoloġika. Il-vleġeġ iqabblu mal-medjan ta’ Cambados (1.839 €).

Xejra tal-prezz: Petrol 95

1.801.851.901.952.0013 Set28 Set13 OttSpanjaPontevedraCambados
CambadosPontevedraSpanja
L-irħas issa
1.699 € · Sbc
L-għola issa
1.869 € · Repsol, Carretera Carretera Comarcal Po-550 km 35550
L-ogħla f’30 jum (medjan)
1.999 € · 28 Set
Miftuħin 24 siegħa
1 minn 5

5 pompi tal-petrol f’Cambados ibigħu petrol 95. Jekk timla tank ta’ 50 litru fl-irħas pompa tal-petrol minflok fl-għola waħda, tiffranka 8.50 €.

Il-medjan f’Cambados (1.839 €) huwa 1.4 ċenteżmi aktar mill-medjan tal-provinċja ta’ Pontevedra. Dan huwa 3.0 ċenteżmi aktar mill-medjan Spanjol. Fl-aħħar 31 jum, petrol 95 hawn niżel minn 1.939 € għal 1.839 €. L-ogħla prezz kien 1.999 € (28 Set). Petrol 95 huwa orħos f’Vilanova de Arousa, 5.5 km ’il bogħod, minn 1.599 €.

Spazju għal sieħeb · riżervat

L-ewwel darba timla l-fjuwil fi Spanja?

Gasóleo A
Diesel (B7), l-istess bħal f’pajjiżek
Sin plomo 95
Petrol regolari bla ċomb (E5)
Sin plomo 98
Super bla ċomb (E5)
GLP
LPG / autogas

F’ħafna pompi self-service tħallas mal-pompa bil-kard, jew fil-kaxxa qabel ma timla.

Kif timla l-fjuwil fi Spanja →

Mistoqsijiet

Fejn hu l-irħas petrol 95 f’Cambados illum?

Għand Sbc, Lugar Lg As Laxes - Corbillon, s/n: 1.699 € kull litru, iċċekkjat 28 minuta ilu.

Kemm jiswa biex timla tank ta’ 50 litru f’Cambados?

Bejn 84.95 € fl-irħas pompa tal-petrol u 93.45 € fl-għola waħda.

Liema pompi tal-petrol li jbigħu petrol 95 f’Cambados huma miftuħin 24 siegħa?

1 minn 5: Sbc.

Hemm petrol 95 orħos qrib Cambados?

Iva: f’Vilanova de Arousa, 5.5 km ’il bogħod, hemm petrol 95 minn 1.599 €.

X’jismu petrol 95 fi Spanja?

“Sin plomo 95” jew “Gasolina 95”: petrol bla ċomb normali (E5), bħall-petrol 95 f’Malta.

Aktar madwar Cambados