1. Spanja
  2. Navarra
  3. Villafranca
  4. AdBlue

AdBlue f’Villafranca illum: minn 0.715 €

Iċċekkjat 18 min ilu2 pompiMedjan 0.725 €
L-irħas AdBlue issa 0.715€ An Energeticos - Villafranca · Camino Camino de Caparroso, s/n
Direzzjonijiet Aqsam WhatsApp Miftuħa 24 siegħa
Medjan ta’ Villafranca0.725 €2 pompi
Navarra0.735 €1.0 ¢
Spanja0.900 €17.5 ¢
Iffranka fuq 50 L1.00 €l-irħas kontra l-għola

Il-pompi kollha ta’ AdBlue f’Villafranca, l-irħas l-ewwel

  1. An Energeticos - Villafranca24 h 0.7151.0 ¢ Camino Camino de Caparroso, s/n
  2. Combustibles Villafranca24 h 0.7351.0 ¢ Poligono Alesves, N

Prezzijiet mill-Ministeru Spanjol għat-Tranżizzjoni Ekoloġika. Il-vleġeġ iqabblu mal-medjan ta’ Villafranca (0.725 €).

Xejra tal-prezz: AdBlue

0.750.800.850.9014 Set29 Set14 OttSpanjaNavarraVillafranca
VillafrancaNavarraSpanja
L-irħas issa
0.715 € · An Energeticos - Villafranca
L-għola issa
0.735 € · Combustibles Villafranca, Poligono Alesves, N
L-ogħla f’30 jum (medjan)
0.725 € · 2 Ott
Miftuħin 24 siegħa
2 minn 2

2 pompi tal-petrol f’Villafranca ibigħu AdBlue. Jekk timla tank ta’ 50 litru fl-irħas pompa tal-petrol minflok fl-għola waħda, tiffranka 1.00 €.

Il-medjan f’Villafranca (0.725 €) huwa 1.0 ċenteżmi inqas mill-medjan tal-provinċja ta’ Navarra. Dan huwa 17.5 ċenteżmi inqas mill-medjan Spanjol. Fl-aħħar 31 jum, AdBlue hawn tela’ minn 0.720 € għal 0.725 €. AdBlue huwa orħos f’Rincón de Soto, 10 km ’il bogħod, minn 0.600 €.

Spazju għal sieħeb · riżervat

L-ewwel darba timla l-fjuwil fi Spanja?

Gasóleo A
Diesel (B7), l-istess bħal f’pajjiżek
Sin plomo 95
Petrol regolari bla ċomb (E5)
Sin plomo 98
Super bla ċomb (E5)
GLP
LPG / autogas

F’ħafna pompi self-service tħallas mal-pompa bil-kard, jew fil-kaxxa qabel ma timla.

Kif timla l-fjuwil fi Spanja →

Mistoqsijiet

Fejn hu l-irħas AdBlue f’Villafranca illum?

Għand An Energeticos - Villafranca, Camino Camino de Caparroso, s/n: 0.715 € kull litru, iċċekkjat 18 minuta ilu.

Kemm jiswa biex timla tank ta’ 50 litru f’Villafranca?

Bejn 35.75 € fl-irħas pompa tal-petrol u 36.75 € fl-għola waħda.

Liema pompi tal-petrol li jbigħu AdBlue f’Villafranca huma miftuħin 24 siegħa?

2 minn 2: An Energeticos - Villafranca u Combustibles Villafranca.

Hemm AdBlue orħos qrib Villafranca?

Iva: f’Rincón de Soto, 10 km ’il bogħod, hemm AdBlue minn 0.600 €.

X’jismu AdBlue fi Spanja?

Fuel_local.adblue

Aktar madwar Villafranca

Marki f’Villafranca