1. Spanja
  2. Navarra
  3. Valtierra
  4. Petrol 95

Petrol 95 f’Valtierra illum: minn 1.699 €

Iċċekkjat 19 min ilu5 pompiMedjan 1.839 €
L-irħas petrol 95 issa 1.699€ An Energeticos - Valtierra · Carretera Carretera Tudela km N8
Direzzjonijiet Aqsam WhatsApp Miftuħa 24 siegħa
Medjan ta’ Valtierra1.839 €5 pompi
Navarra1.799 €4.0 ¢
Spanja1.809 €3.0 ¢
Iffranka fuq 50 L8.50 €l-irħas kontra l-għola

Il-pompi kollha ta’ petrol 95 f’Valtierra, l-irħas l-ewwel

  1. An Energeticos - Valtierra24 h 1.69914.0 ¢ Carretera Carretera Tudela km N8
  2. Carburantes Valtierra S.l.24 h 1.72911.0 ¢ Poligono Industrial Valtierra-arguedas, 2
  3. RepsolMagħluqa · tiftaħ: illum, 06:30 1.839medjan Ps de la Ribera, 215 (na-134 km 19)
  4. Repsol24 h 1.8693.0 ¢ Au A-15, 14
  5. Repsol24 h 1.8693.0 ¢ Au A-15, 14

Prezzijiet mill-Ministeru Spanjol għat-Tranżizzjoni Ekoloġika. Il-vleġeġ iqabblu mal-medjan ta’ Valtierra (1.839 €).

Xejra tal-prezz: Petrol 95

1.801.851.901.952.0014 Set29 Set14 OttSpanjaNavarraValtierra
ValtierraNavarraSpanja
L-irħas issa
1.699 € · An Energeticos - Valtierra
L-għola issa
1.869 € · Repsol, Au A-15, 14
L-ogħla f’30 jum (medjan)
1.989 € · 15 Set
Miftuħin 24 siegħa
4 minn 5

5 pompi tal-petrol f’Valtierra ibigħu petrol 95. Jekk timla tank ta’ 50 litru fl-irħas pompa tal-petrol minflok fl-għola waħda, tiffranka 8.50 €.

Il-medjan f’Valtierra (1.839 €) huwa 4.0 ċenteżmi aktar mill-medjan tal-provinċja ta’ Navarra. Dan huwa 3.0 ċenteżmi aktar mill-medjan Spanjol. Fl-aħħar 31 jum, petrol 95 hawn niżel minn 1.969 € għal 1.839 €. L-ogħla prezz kien 1.989 € (15 Set). Petrol 95 huwa orħos f’Tudela, 15 km ’il bogħod, minn 1.589 €.

Spazju għal sieħeb · riżervat

L-ewwel darba timla l-fjuwil fi Spanja?

Gasóleo A
Diesel (B7), l-istess bħal f’pajjiżek
Sin plomo 95
Petrol regolari bla ċomb (E5)
Sin plomo 98
Super bla ċomb (E5)
GLP
LPG / autogas

F’ħafna pompi self-service tħallas mal-pompa bil-kard, jew fil-kaxxa qabel ma timla.

Kif timla l-fjuwil fi Spanja →

Mistoqsijiet

Fejn hu l-irħas petrol 95 f’Valtierra illum?

Għand An Energeticos - Valtierra, Carretera Carretera Tudela km N8: 1.699 € kull litru, iċċekkjat 19 minuta ilu.

Kemm jiswa biex timla tank ta’ 50 litru f’Valtierra?

Bejn 84.95 € fl-irħas pompa tal-petrol u 93.45 € fl-għola waħda.

Liema pompi tal-petrol li jbigħu petrol 95 f’Valtierra huma miftuħin 24 siegħa?

4 minn 5: An Energeticos - Valtierra, Carburantes Valtierra S.l. u Repsol.

Hemm petrol 95 orħos qrib Valtierra?

Iva: f’Tudela, 15 km ’il bogħod, hemm petrol 95 minn 1.589 €.

X’jismu petrol 95 fi Spanja?

“Sin plomo 95” jew “Gasolina 95”: petrol bla ċomb normali (E5), bħall-petrol 95 f’Malta.

Aktar madwar Valtierra