1. Spanja
  2. León
  3. Onzonilla
  4. Petrol 95

Petrol 95 f’Onzonilla illum: minn 1.689 €

Iċċekkjat 27 min ilu2 pompiMedjan 1.749 €
L-irħas petrol 95 issa 1.689€ Gasoleos Arias Martinez, S.l. · Poligono Industrial C/3 G-7b, s/n
Direzzjonijiet Aqsam WhatsApp Miftuħa 24 siegħa
Medjan ta’ Onzonilla1.749 €2 pompi
León1.799 €5.0 ¢
Spanja1.809 €6.0 ¢
Iffranka fuq 50 L6.00 €l-irħas kontra l-għola

Il-pompi kollha ta’ petrol 95 f’Onzonilla, l-irħas l-ewwel

  1. Gasoleos Arias Martinez, S.l.24 h 1.6896.0 ¢ Poligono Industrial C/3 G-7b, s/n
  2. Valcarce24 h 1.8096.0 ¢ Carretera Nacional 630 km 153,6

Prezzijiet mill-Ministeru Spanjol għat-Tranżizzjoni Ekoloġika. Il-vleġeġ iqabblu mal-medjan ta’ Onzonilla (1.749 €).

Xejra tal-prezz: Petrol 95

1.751.801.851.901.952.0012 Set27 Set12 OttSpanjaLeónOnzonilla
OnzonillaLeónSpanja
L-irħas issa
1.689 € · Gasoleos Arias Martinez, S.l.
L-għola issa
1.809 € · Valcarce, Carretera Nacional 630 km 153,6
L-ogħla f’30 jum (medjan)
1.934 € · 24 Set
Miftuħin 24 siegħa
2 minn 2

2 pompi tal-petrol f’Onzonilla ibigħu petrol 95. Jekk timla tank ta’ 50 litru fl-irħas pompa tal-petrol minflok fl-għola waħda, tiffranka 6.00 €.

Il-medjan f’Onzonilla (1.749 €) huwa 5.0 ċenteżmi inqas mill-medjan tal-provinċja ta’ León. Dan huwa 6.0 ċenteżmi inqas mill-medjan Spanjol. Fl-aħħar 31 jum, petrol 95 hawn niżel minn 1.874 € għal 1.749 €. L-ogħla prezz kien 1.934 € (24 Set). Petrol 95 huwa orħos f’León, 6.4 km ’il bogħod, minn 1.569 €.

Spazju għal sieħeb · riżervat

L-ewwel darba timla l-fjuwil fi Spanja?

Gasóleo A
Diesel (B7), l-istess bħal f’pajjiżek
Sin plomo 95
Petrol regolari bla ċomb (E5)
Sin plomo 98
Super bla ċomb (E5)
GLP
LPG / autogas

F’ħafna pompi self-service tħallas mal-pompa bil-kard, jew fil-kaxxa qabel ma timla.

Kif timla l-fjuwil fi Spanja →

Mistoqsijiet

Fejn hu l-irħas petrol 95 f’Onzonilla illum?

Għand Gasoleos Arias Martinez, S.l., Poligono Industrial C/3 G-7b, s/n: 1.689 € kull litru, iċċekkjat 27 minuta ilu.

Kemm jiswa biex timla tank ta’ 50 litru f’Onzonilla?

Bejn 84.45 € fl-irħas pompa tal-petrol u 90.45 € fl-għola waħda.

Liema pompi tal-petrol li jbigħu petrol 95 f’Onzonilla huma miftuħin 24 siegħa?

2 minn 2: Gasoleos Arias Martinez, S.l. u Valcarce.

Hemm petrol 95 orħos qrib Onzonilla?

Iva: f’León, 6.4 km ’il bogħod, hemm petrol 95 minn 1.569 €.

X’jismu petrol 95 fi Spanja?

“Sin plomo 95” jew “Gasolina 95”: petrol bla ċomb normali (E5), bħall-petrol 95 f’Malta.

Aktar madwar Onzonilla