1. Spanja
  2. Illes Balears
  3. Llucmajor
  4. Petrol 98

Petrol 98 f’Llucmajor illum: minn 1.989 €

Iċċekkjat 26 min ilu4 pompiMedjan 1.997 €
L-irħas petrol 98 issa 1.989€ BP · Carretera Ma-6014 km 3,6
Direzzjonijiet Aqsam WhatsApp Miftuħa sa 22:00
Medjan ta’ Llucmajor1.997 €4 pompi
Illes Balears2.005 €0.8 ¢
Spanja1.969 €2.8 ¢
Iffranka fuq 50 L0.80 €l-irħas kontra l-għola

Il-pompi kollha ta’ petrol 98 f’Llucmajor, l-irħas l-ewwel

  1. BP 1.9890.8 ¢ Carretera Ma-6014 km 3,6Miftuħa sa 22:00
  2. Repsol 1.995medjan Carretera Pm-602 km 8,2Miftuħa sa 22:00
  3. Cepsa 1.999medjan Avenida Carlos V, s/nMiftuħa sa 22:30
  4. Repsol 2.0050.8 ¢ Carretera Pm-602 km 5Miftuħa sa 22:00

Prezzijiet mill-Ministeru Spanjol għat-Tranżizzjoni Ekoloġika. Il-vleġeġ iqabblu mal-medjan ta’ Llucmajor (1.997 €).

Xejra tal-prezz: Petrol 98

1.952.002.052.102.152.2013 Set28 Set13 OttSpanjaIlles BalearsLlucmajor
LlucmajorIlles BalearsSpanja
L-irħas issa
1.989 € · BP
L-għola issa
2.005 € · Repsol, Carretera Pm-602 km 5
L-ogħla f’30 jum (medjan)
2.202 € · 18 Set
Miftuħin 24 siegħa
0 minn 4

4 pompi tal-petrol f’Llucmajor ibigħu petrol 98. 3 minnhom jitolbu 1.999 € jew inqas, l-aktar BP, Repsol u Cepsa. Jekk timla tank ta’ 50 litru fl-irħas pompa tal-petrol minflok fl-għola waħda, tiffranka 0.80 €.

Il-medjan f’Llucmajor (1.997 €) huwa 0.8 ċenteżmi inqas mill-medjan tal-provinċja ta’ Illes Balears. Dan huwa 2.8 ċenteżmi aktar mill-medjan Spanjol. Fl-aħħar 31 jum, petrol 98 hawn niżel minn 2.169 € għal 1.997 €. L-ogħla prezz kien 2.202 € (18 Set). Petrol 98 huwa orħos f’Palma de Mallorca, 15 km ’il bogħod, minn 1.939 €.

Spazju għal sieħeb · riżervat

L-ewwel darba timla l-fjuwil fi Spanja?

Gasóleo A
Diesel (B7), l-istess bħal f’pajjiżek
Sin plomo 95
Petrol regolari bla ċomb (E5)
Sin plomo 98
Super bla ċomb (E5)
GLP
LPG / autogas

F’ħafna pompi self-service tħallas mal-pompa bil-kard, jew fil-kaxxa qabel ma timla.

Kif timla l-fjuwil fi Spanja →

Mistoqsijiet

Fejn hu l-irħas petrol 98 f’Llucmajor illum?

Għand BP, Carretera Ma-6014 km 3,6: 1.989 € kull litru, iċċekkjat 26 minuta ilu.

Kemm jiswa biex timla tank ta’ 50 litru f’Llucmajor?

Bejn 99.45 € fl-irħas pompa tal-petrol u 100.25 € fl-għola waħda.

Liema pompi tal-petrol li jbigħu petrol 98 f’Llucmajor huma miftuħin 24 siegħa?

L-ebda waħda. Iċċekkja l-ħinijiet tal-ftuħ ta’ kull pompa tal-petrol fil-lista.

Hemm petrol 98 orħos qrib Llucmajor?

Iva: f’Palma de Mallorca, 15 km ’il bogħod, hemm petrol 98 minn 1.939 €.

X’jismu petrol 98 fi Spanja?

“Sin plomo 98” jew “Gasolina 98”: petrol bla ċomb super (E5).

Aktar madwar Llucmajor