1. Spanja
  2. Huesca
  3. Benabarre
  4. Diesel premium

Diesel premium f’Benabarre illum: minn 1.899 €

Iċċekkjat 20 min ilu2 pompiMedjan 1.954 €
L-irħas diesel premium issa 1.899€ Premira · Poligono Industrial Ribagorda Ua8-h1, s/n
Direzzjonijiet Aqsam WhatsApp Miftuħa 24 siegħa
Medjan ta’ Benabarre1.954 €2 pompi
Huesca1.999 €4.5 ¢
Spanja2.009 €5.5 ¢
Iffranka fuq 50 L5.50 €l-irħas kontra l-għola

Il-pompi kollha ta’ diesel premium f’Benabarre, l-irħas l-ewwel

  1. Premira24 h 1.8995.5 ¢ Poligono Industrial Ribagorda Ua8-h1, s/n
  2. Repsol 2.0095.5 ¢ Carretera Nacional 230 km 64,000Miftuħa sa 22:00

Prezzijiet mill-Ministeru Spanjol għat-Tranżizzjoni Ekoloġika. Il-vleġeġ iqabblu mal-medjan ta’ Benabarre (1.954 €).

Xejra tal-prezz: Diesel premium

1.901.952.002.0513 Set28 Set13 OttSpanjaHuescaBenabarre
BenabarreHuescaSpanja
L-irħas issa
1.899 € · Premira
L-għola issa
2.009 € · Repsol, Carretera Nacional 230 km 64,000
L-ogħla f’30 jum (medjan)
2.004 € · 21 Set
Miftuħin 24 siegħa
1 minn 2

2 pompi tal-petrol f’Benabarre ibigħu diesel premium. Jekk timla tank ta’ 50 litru fl-irħas pompa tal-petrol minflok fl-għola waħda, tiffranka 5.50 €.

Il-medjan f’Benabarre (1.954 €) huwa 4.5 ċenteżmi inqas mill-medjan tal-provinċja ta’ Huesca. Dan huwa 5.5 ċenteżmi inqas mill-medjan Spanjol. Fl-aħħar 31 jum, diesel premium hawn tela’ minn 1.894 € għal 1.954 €. L-ogħla prezz kien 2.004 € (21 Set).

Spazju għal sieħeb · riżervat

L-ewwel darba timla l-fjuwil fi Spanja?

Gasóleo A
Diesel (B7), l-istess bħal f’pajjiżek
Sin plomo 95
Petrol regolari bla ċomb (E5)
Sin plomo 98
Super bla ċomb (E5)
GLP
LPG / autogas

F’ħafna pompi self-service tħallas mal-pompa bil-kard, jew fil-kaxxa qabel ma timla.

Kif timla l-fjuwil fi Spanja →

Mistoqsijiet

Fejn hu l-irħas diesel premium f’Benabarre illum?

Għand Premira, Poligono Industrial Ribagorda Ua8-h1, s/n: 1.899 € kull litru, iċċekkjat 20 minuta ilu.

Kemm jiswa biex timla tank ta’ 50 litru f’Benabarre?

Bejn 94.95 € fl-irħas pompa tal-petrol u 100.45 € fl-għola waħda.

Liema pompi tal-petrol li jbigħu diesel premium f’Benabarre huma miftuħin 24 siegħa?

1 minn 2: Premira.

Hemm diesel premium orħos qrib Benabarre?

Le. L-irħas diesel premium f’raġġ ta’ 20 km jinsab f’Benabarre.

X’jismu diesel premium fi Spanja?

“Gasóleo Premium”, “Diésel e+” jew ismijiet simili tad-ditti: diesel b’addittivi żejda.

Aktar madwar Benabarre

Fjuwils oħra hawn

Diesel premium fi bliet fil-qrib