1. Spanja
  2. Huelva
  3. Moguer
  4. Petrol 95

Petrol 95 f’Moguer illum: minn 1.767 €

Iċċekkjat 15 min ilu4 pompiMedjan 1.834 €
L-irħas petrol 95 issa 1.767€ Mogueroil · Poligono los Arroyos, 59
Direzzjonijiet Aqsam WhatsApp Miftuħa sa 23:00
Medjan ta’ Moguer1.834 €4 pompi
Huelva1.849 €1.5 ¢
Spanja1.809 €2.5 ¢
Iffranka fuq 50 L4.10 €l-irħas kontra l-għola

Il-pompi kollha ta’ petrol 95 f’Moguer, l-irħas l-ewwel

  1. Mogueroil 1.7676.7 ¢ Poligono los Arroyos, 59Miftuħa sa 23:00
  2. Galp 1.834medjan Ctra. A-494 km 24,500Miftuħa sa 23:00
  3. Platero24 h 1.835medjan Ctra, A-494 km 6,200
  4. Repsol 1.8491.5 ¢ A-494 km 7.100Miftuħa sa 23:00

Prezzijiet mill-Ministeru Spanjol għat-Tranżizzjoni Ekoloġika. Il-vleġeġ iqabblu mal-medjan ta’ Moguer (1.834 €).

Xejra tal-prezz: Petrol 95

1.801.851.901.952.0013 Set28 Set13 OttSpanjaHuelvaMoguer
MoguerHuelvaSpanja
L-irħas issa
1.767 € · Mogueroil
L-għola issa
1.849 € · Repsol, A-494 km 7.100
L-ogħla f’30 jum (medjan)
2.027 € · 29 Set
Miftuħin 24 siegħa
1 minn 4

4 pompi tal-petrol f’Moguer ibigħu petrol 95. Jekk timla tank ta’ 50 litru fl-irħas pompa tal-petrol minflok fl-għola waħda, tiffranka 4.10 €.

Il-medjan f’Moguer (1.834 €) huwa 1.5 ċenteżmi inqas mill-medjan tal-provinċja ta’ Huelva. Dan huwa 2.5 ċenteżmi aktar mill-medjan Spanjol. Fl-aħħar 31 jum, petrol 95 hawn niżel minn 1.942 € għal 1.834 €. L-ogħla prezz kien 2.027 € (29 Set). Petrol 95 huwa orħos f’Trigueros, 12 km ’il bogħod, minn 1.692 €.

Spazju għal sieħeb · riżervat

L-ewwel darba timla l-fjuwil fi Spanja?

Gasóleo A
Diesel (B7), l-istess bħal f’pajjiżek
Sin plomo 95
Petrol regolari bla ċomb (E5)
Sin plomo 98
Super bla ċomb (E5)
GLP
LPG / autogas

F’ħafna pompi self-service tħallas mal-pompa bil-kard, jew fil-kaxxa qabel ma timla.

Kif timla l-fjuwil fi Spanja →

Mistoqsijiet

Fejn hu l-irħas petrol 95 f’Moguer illum?

Għand Mogueroil, Poligono los Arroyos, 59: 1.767 € kull litru, iċċekkjat 15 minuta ilu.

Kemm jiswa biex timla tank ta’ 50 litru f’Moguer?

Bejn 88.35 € fl-irħas pompa tal-petrol u 92.45 € fl-għola waħda.

Liema pompi tal-petrol li jbigħu petrol 95 f’Moguer huma miftuħin 24 siegħa?

1 minn 4: Platero.

Hemm petrol 95 orħos qrib Moguer?

Iva: f’Trigueros, 12 km ’il bogħod, hemm petrol 95 minn 1.692 €.

X’jismu petrol 95 fi Spanja?

“Sin plomo 95” jew “Gasolina 95”: petrol bla ċomb normali (E5), bħall-petrol 95 f’Malta.

Aktar madwar Moguer