1. Spanja
  2. Cádiz
  3. Chiclana de la Frontera
  4. Petrol 98

Petrol 98 f’Chiclana de la Frontera illum: minn 1.874 €

Iċċekkjat 2 min ilu11 pompaMedjan 1.949 €
L-irħas petrol 98 issa 1.874€ Shell · Avenida del Mueble, s/n
Direzzjonijiet Aqsam WhatsApp Miftuħa sa nofsillejl
Medjan ta’ Chiclana de la Frontera1.949 €11 pompa
Cádiz1.965 €1.6 ¢
Spanja1.969 €2.0 ¢
Iffranka fuq 50 L4.75 €l-irħas kontra l-għola

Il-pompi kollha ta’ petrol 98 f’Chiclana de la Frontera, l-irħas l-ewwel

  1. Shell 1.8747.5 ¢ Avenida del Mueble, s/nMiftuħa sa nofsillejl
  2. Galp24 h 1.8797.0 ¢ Calle Cruz de la Calzada Pelaga, s/n
  3. BP24 h 1.949medjan Carretera Medina km 1
  4. BP24 h 1.949medjan Carretera Fuente Amarga km 151
  5. BP24 h 1.949medjan Poligono el Torno, Av. Descubrimientos Esq. Alameda de Solano, s/n
  6. BP24 h 1.949medjan Poligono el Torno Ii, s/n
  7. Repsol 1.9550.6 ¢ Avenida Reyes Catolicos, 15Miftuħa sa nofsillejl
  8. Easyfuel24 h 1.9591.0 ¢ Urbanización Parcela 2 del Sunc-tu 24 "camino del Lobo 1", 1
  9. MoeveMagħluqa · tiftaħ: illum, 07:00 1.9631.4 ¢ Carretera Barrosa-chiclana de la Frontera-sancti Petri km 2,5
  10. Repsol24 h 1.9651.6 ¢ Avenida Mueble Del, 1
  11. Repsol 1.9692.0 ¢ Carretera Barrosa de la km 1,300Miftuħa sa 23:00

Prezzijiet mill-Ministeru Spanjol għat-Tranżizzjoni Ekoloġika. Il-vleġeġ iqabblu mal-medjan ta’ Chiclana de la Frontera (1.949 €).

Xejra tal-prezz: Petrol 98

1.952.002.052.102.1514 Set29 Set14 OttSpanjaCádizChiclana de la Frontera
Chiclana de la FronteraCádizSpanja
L-irħas issa
1.874 € · Shell
L-għola issa
1.969 € · Repsol, Carretera Barrosa de la km 1,300
L-ogħla f’30 jum (medjan)
2.159 € · 26 Set
Miftuħin 24 siegħa
7 minn 11

11 pompa tal-petrol f’Chiclana de la Frontera ibigħu petrol 98. 2 minnhom jitolbu 1.884 € jew inqas, l-aktar Shell u Galp. Il-pompi tal-petrol ta’ Moeve u Repsol jitolbu bejn 1.963 € u 1.969 €. Jekk timla tank ta’ 50 litru fl-irħas pompa tal-petrol minflok fl-għola waħda, tiffranka 4.75 €.

Il-medjan f’Chiclana de la Frontera (1.949 €) huwa 1.6 ċenteżmi inqas mill-medjan tal-provinċja ta’ Cádiz. Dan huwa 2.0 ċenteżmi inqas mill-medjan Spanjol. Fl-aħħar 31 jum, petrol 98 hawn niżel minn 2.089 € għal 1.949 €. L-ogħla prezz kien 2.159 € (26 Set).

Spazju għal sieħeb · riżervat

L-ewwel darba timla l-fjuwil fi Spanja?

Gasóleo A
Diesel (B7), l-istess bħal f’pajjiżek
Sin plomo 95
Petrol regolari bla ċomb (E5)
Sin plomo 98
Super bla ċomb (E5)
GLP
LPG / autogas

F’ħafna pompi self-service tħallas mal-pompa bil-kard, jew fil-kaxxa qabel ma timla.

Kif timla l-fjuwil fi Spanja →

Mistoqsijiet

Fejn hu l-irħas petrol 98 f’Chiclana de la Frontera illum?

Għand Shell, Avenida del Mueble, s/n: 1.874 € kull litru, iċċekkjat żewġ minuti ilu.

Kemm jiswa biex timla tank ta’ 50 litru f’Chiclana de la Frontera?

Bejn 93.70 € fl-irħas pompa tal-petrol u 98.45 € fl-għola waħda.

Liema pompi tal-petrol li jbigħu petrol 98 f’Chiclana de la Frontera huma miftuħin 24 siegħa?

7 minn 11: Galp, BP, Easyfuel u Repsol.

Hemm petrol 98 orħos qrib Chiclana de la Frontera?

Le. L-irħas petrol 98 f’raġġ ta’ 20 km jinsab f’Chiclana de la Frontera.

X’jismu petrol 98 fi Spanja?

“Sin plomo 98” jew “Gasolina 98”: petrol bla ċomb super (E5).

Aktar madwar Chiclana de la Frontera