1. Spanja
  2. Burgos
  3. Miranda de Ebro
  4. Petrol 95

Petrol 95 f’Miranda de Ebro illum: minn 1.659 €

Iċċekkjat 9 min ilu9 pompiMedjan 1.749 €
L-irħas petrol 95 issa 1.659€ Ballenoil · Carretera Bilbao en Miranda de Ebro km 34
Direzzjonijiet Aqsam WhatsApp Miftuħa 24 siegħa
Medjan ta’ Miranda de Ebro1.749 €9 pompi
Burgos1.839 €9.0 ¢
Spanja1.809 €6.0 ¢
Iffranka fuq 50 L10.50 €l-irħas kontra l-għola

Il-pompi kollha ta’ petrol 95 f’Miranda de Ebro, l-irħas l-ewwel

  1. Ballenoil24 h 1.6599.0 ¢ Carretera Bilbao en Miranda de Ebro km 34
  2. Plenergy24 h 1.6599.0 ¢ Carretera Bilbao en Miranda de Ebro km 40
  3. E.Leclerc24 h 1.6608.9 ¢ Carretera de Bilbao (c.c. Leclerc) km s/n
  4. Beroil24 h 1.7292.0 ¢ Poligono P. Industrial Bayas 146 Parcelas 58, 146
  5. Galp 1.749medjan Ctra. de Logroño, 70Miftuħa sa 22:30
  6. RepsolMagħluqa · tiftaħ: għada, 06:00 1.8358.6 ¢ Ctra Nacional 1 km 318,8,
  7. BP24 h 1.84910.0 ¢ Carretera Nacional 1 Madrid Irun km 318
  8. Repsol 1.86912.0 ¢ Carretera Madrid-irun km 318Miftuħa sa 22:30
  9. RepsolMagħluqa · tiftaħ: għada, 06:00 1.86912.0 ¢ Carretera Madrid-irun km 318

Prezzijiet mill-Ministeru Spanjol għat-Tranżizzjoni Ekoloġika. Il-vleġeġ iqabblu mal-medjan ta’ Miranda de Ebro (1.749 €).

Xejra tal-prezz: Petrol 95

1.751.801.851.901.952.0013 Set28 Set13 OttSpanjaBurgosMiranda de Ebro
Miranda de EbroBurgosSpanja
L-irħas issa
1.659 € · Ballenoil
L-għola issa
1.869 € · Repsol, Carretera Madrid-irun km 318
L-ogħla f’30 jum (medjan)
1.914 € · 22 Set
Miftuħin 24 siegħa
5 minn 9

9 pompi tal-petrol f’Miranda de Ebro ibigħu petrol 95. 3 minnhom jitolbu 1.669 € jew inqas, l-aktar Ballenoil, Plenergy u E.Leclerc. Il-pompi tal-petrol ta’ Repsol u BP jitolbu bejn 1.835 € u 1.869 €. Jekk timla tank ta’ 50 litru fl-irħas pompa tal-petrol minflok fl-għola waħda, tiffranka 10.50 €.

Il-medjan f’Miranda de Ebro (1.749 €) huwa 9.0 ċenteżmi inqas mill-medjan tal-provinċja ta’ Burgos. Dan huwa 6.0 ċenteżmi inqas mill-medjan Spanjol. Fl-aħħar 31 jum, petrol 95 hawn niżel minn 1.774 € għal 1.749 €. L-ogħla prezz kien 1.914 € (22 Set).

Spazju għal sieħeb · riżervat

L-ewwel darba timla l-fjuwil fi Spanja?

Gasóleo A
Diesel (B7), l-istess bħal f’pajjiżek
Sin plomo 95
Petrol regolari bla ċomb (E5)
Sin plomo 98
Super bla ċomb (E5)
GLP
LPG / autogas

F’ħafna pompi self-service tħallas mal-pompa bil-kard, jew fil-kaxxa qabel ma timla.

Kif timla l-fjuwil fi Spanja →

Mistoqsijiet

Fejn hu l-irħas petrol 95 f’Miranda de Ebro illum?

Għand Ballenoil, Carretera Bilbao en Miranda de Ebro km 34: 1.659 € kull litru, iċċekkjat 9 minuti ilu.

Kemm jiswa biex timla tank ta’ 50 litru f’Miranda de Ebro?

Bejn 82.95 € fl-irħas pompa tal-petrol u 93.45 € fl-għola waħda.

Liema pompi tal-petrol li jbigħu petrol 95 f’Miranda de Ebro huma miftuħin 24 siegħa?

5 minn 9: Ballenoil, Plenergy, E.Leclerc, Beroil u BP.

Hemm petrol 95 orħos qrib Miranda de Ebro?

Le. L-irħas petrol 95 f’raġġ ta’ 20 km jinsab f’Miranda de Ebro.

X’jismu petrol 95 fi Spanja?

“Sin plomo 95” jew “Gasolina 95”: petrol bla ċomb normali (E5), bħall-petrol 95 f’Malta.

Aktar madwar Miranda de Ebro