1. Spanja
  2. Bizkaia
  3. Mungia
  4. AdBlue

AdBlue f’Mungia illum: minn 0.899 €

Iċċekkjat 26 min ilu2 pompiMedjan 0.924 €
L-irħas AdBlue issa 0.899€ Nafte · Calle Bermeo Bidea, 17
Direzzjonijiet Aqsam WhatsApp Miftuħa 24 siegħa
Medjan ta’ Mungia0.924 €2 pompi
Bizkaia0.949 €2.5 ¢
Spanja0.900 €2.4 ¢
Iffranka fuq 50 L2.50 €l-irħas kontra l-għola

Il-pompi kollha ta’ AdBlue f’Mungia, l-irħas l-ewwel

  1. Nafte24 h 0.8992.5 ¢ Calle Bermeo Bidea, 17
  2. Easygas24 h 0.9492.5 ¢ Calle Lauaxeta Olerkari, 54

Prezzijiet mill-Ministeru Spanjol għat-Tranżizzjoni Ekoloġika. Il-vleġeġ iqabblu mal-medjan ta’ Mungia (0.924 €).

Xejra tal-prezz: AdBlue

0.900.920.940.9613 Set28 Set13 OttSpanjaBizkaiaMungia
MungiaBizkaiaSpanja
L-irħas issa
0.899 € · Nafte
L-għola issa
0.949 € · Easygas, Calle Lauaxeta Olerkari, 54
L-ogħla f’30 jum (medjan)
0.924 € · 13 Set
Miftuħin 24 siegħa
2 minn 2

2 pompi tal-petrol f’Mungia ibigħu AdBlue. Jekk timla tank ta’ 50 litru fl-irħas pompa tal-petrol minflok fl-għola waħda, tiffranka 2.50 €.

Il-medjan f’Mungia (0.924 €) huwa 2.5 ċenteżmi inqas mill-medjan tal-provinċja ta’ Bizkaia. Dan huwa 2.4 ċenteżmi aktar mill-medjan Spanjol. Fl-aħħar 31 jum, AdBlue hawn baqa’ madwar 0.924 €.

Spazju għal sieħeb · riżervat

L-ewwel darba timla l-fjuwil fi Spanja?

Gasóleo A
Diesel (B7), l-istess bħal f’pajjiżek
Sin plomo 95
Petrol regolari bla ċomb (E5)
Sin plomo 98
Super bla ċomb (E5)
GLP
LPG / autogas

F’ħafna pompi self-service tħallas mal-pompa bil-kard, jew fil-kaxxa qabel ma timla.

Kif timla l-fjuwil fi Spanja →

Mistoqsijiet

Fejn hu l-irħas AdBlue f’Mungia illum?

Għand Nafte, Calle Bermeo Bidea, 17: 0.899 € kull litru, iċċekkjat 26 minuta ilu.

Kemm jiswa biex timla tank ta’ 50 litru f’Mungia?

Bejn 44.95 € fl-irħas pompa tal-petrol u 47.45 € fl-għola waħda.

Liema pompi tal-petrol li jbigħu AdBlue f’Mungia huma miftuħin 24 siegħa?

2 minn 2: Nafte u Easygas.

Hemm AdBlue orħos qrib Mungia?

Le. L-irħas AdBlue f’raġġ ta’ 20 km jinsab f’Mungia.

X’jismu AdBlue fi Spanja?

Fuel_local.adblue

Aktar madwar Mungia