1. Spanja
  2. Barcelona
  3. Manresa
  4. Diesel premium

Diesel premium f’Manresa illum: minn 1.769 €

Iċċekkjat 23 min ilu7 pompiMedjan 1.959 €
L-irħas diesel premium issa 1.769€ Esclatoil · Carretera Vic, Cantonada C/castellgalí km 0
Direzzjonijiet Aqsam WhatsApp Miftuħa 24 siegħa
Medjan ta’ Manresa1.959 €7 pompi
Barcelona1.965 €0.6 ¢
Spanja2.009 €5.0 ¢
Iffranka fuq 50 L15.25 €l-irħas kontra l-għola

Il-pompi kollha ta’ diesel premium f’Manresa, l-irħas l-ewwel

  1. Esclatoil24 h 1.76919.0 ¢ Carretera Vic, Cantonada C/castellgalí km 0
  2. Hicap Energy24 h 1.77518.4 ¢ Calle Cr. Cardona, 80/82
  3. Petroset24 h 1.77918.0 ¢ Avenida Pirelli, 29
  4. Petrocat 1.959medjan Carretera C-37 km 95,39Miftuħa sa 22:00
  5. BP24 h 2.0095.0 ¢ Calle Edison, 2
  6. Cepsa 2.07411.5 ¢ Carretera C-55 km 24,9Miftuħa sa 22:00
  7. Cepsa 2.07411.5 ¢ Carretera C-55 km 24,9Miftuħa sa 22:00

Prezzijiet mill-Ministeru Spanjol għat-Tranżizzjoni Ekoloġika. Il-vleġeġ iqabblu mal-medjan ta’ Manresa (1.959 €).

Xejra tal-prezz: Diesel premium

1.952.002.052.1013 Set28 Set13 OttSpanjaBarcelonaManresa
ManresaBarcelonaSpanja
L-irħas issa
1.769 € · Esclatoil
L-għola issa
2.074 € · Cepsa, Carretera C-55 km 24,9
L-ogħla f’30 jum (medjan)
2.109 € · 18 Set
Miftuħin 24 siegħa
4 minn 7

7 pompi tal-petrol f’Manresa ibigħu diesel premium. 3 minnhom jitolbu 1.779 € jew inqas, l-aktar Esclatoil. Il-pompi tal-petrol ta’ BP u Cepsa jitolbu bejn 2.009 € u 2.074 €. Jekk timla tank ta’ 50 litru fl-irħas pompa tal-petrol minflok fl-għola waħda, tiffranka 15.25 €.

Il-medjan f’Manresa (1.959 €) huwa 0.6 ċenteżmi inqas mill-medjan tal-provinċja ta’ Barcelona. Dan huwa 5.0 ċenteżmi inqas mill-medjan Spanjol. Fl-aħħar 31 jum, diesel premium hawn niżel minn 2.019 € għal 1.959 €. L-ogħla prezz kien 2.109 € (18 Set). Diesel premium huwa orħos f’Sant Fruitós de Bages, 4.2 km ’il bogħod, minn 1.725 €.

Spazju għal sieħeb · riżervat

L-ewwel darba timla l-fjuwil fi Spanja?

Gasóleo A
Diesel (B7), l-istess bħal f’pajjiżek
Sin plomo 95
Petrol regolari bla ċomb (E5)
Sin plomo 98
Super bla ċomb (E5)
GLP
LPG / autogas

F’ħafna pompi self-service tħallas mal-pompa bil-kard, jew fil-kaxxa qabel ma timla.

Kif timla l-fjuwil fi Spanja →

Mistoqsijiet

Fejn hu l-irħas diesel premium f’Manresa illum?

Għand Esclatoil, Carretera Vic, Cantonada C/castellgalí km 0: 1.769 € kull litru, iċċekkjat 23 minuta ilu.

Kemm jiswa biex timla tank ta’ 50 litru f’Manresa?

Bejn 88.45 € fl-irħas pompa tal-petrol u 103.70 € fl-għola waħda.

Liema pompi tal-petrol li jbigħu diesel premium f’Manresa huma miftuħin 24 siegħa?

4 minn 7: Esclatoil, Hicap Energy, Petroset u BP.

Hemm diesel premium orħos qrib Manresa?

Iva: f’Sant Fruitós de Bages, 4.2 km ’il bogħod, hemm diesel premium minn 1.725 €.

X’jismu diesel premium fi Spanja?

“Gasóleo Premium”, “Diésel e+” jew ismijiet simili tad-ditti: diesel b’addittivi żejda.

Aktar madwar Manresa