1. Ispanija
  2. Gipuzkoa
  3. Zumaia
  4. Dyzelinas

Dyzelinas vietovėje Zumaia šiandien: nuo 2,019 €

Patikrinta prieš 28 min.3 degalinėsMediana 2,020 €
Mažiausia kaina dabar (dyzelinas) 2,019€ Cepsa · Calle Axular Ibiltokia, s/n
Maršrutas Bendrinti WhatsApp Atvira iki 20:30
Mediana vietovėje Zumaia2,020 €3 degalinės
Gipuzkoa1,969 €5,1 ¢
Ispanija1,915 €10,5 ¢
Sutaupymas pilant 50 l0,05 €pigiausia ir brangiausia

Visos degalinės vietovėje Zumaia (dyzelinas), nuo pigiausios

  1. Cepsa 2,019mediana Calle Axular Ibiltokia, s/nAtvira iki 20:30
  2. Moeve 2,020mediana Crtra.n-634 km 29,700Atvira iki 22:00
  3. Moeve 2,020mediana Crtra.n-634 km 29.700Atvira iki 20:00

Kainos iš Ispanijos ekologinės pertvarkos ministerijos. Rodyklės rodo palyginimą su vietovės Zumaia mediana (2,020 €).

Dyzelinas: kainos tendencija

1,901,952,002,0513 rugs.28 rugs.13 spal.IspanijaGipuzkoaZumaia
ZumaiaGipuzkoaIspanija
Pigiausia dabar
2,019 € · Cepsa
Brangiausia dabar
2,020 € · Moeve, Crtra.n-634 km 29.700
30 dienų maksimumas (mediana)
2,064 € · 18 rugs.
Atviros visą parą
0 iš 3

Vietovėje Zumaia veikia 3 degalinės, kuriose yra dyzelinas. Pripildę 50 l baką pigiausioje, o ne brangiausioje degalinėje, sutaupysite 0,05 €.

Mediana vietovėje Zumaia (2,020 €) yra 5,1 cento didesnė nei provincijos Gipuzkoa mediana. Tai 10,5 cento daugiau nei Ispanijos mediana. Per pastarąsias 31 d. dyzelinas čia pabrango nuo 1,984 € iki 2,020 €. Didžiausia kaina buvo 2,064 € (18 rugs.). Vietovėje Azpeitia, už 11 km, dyzelinas kainuoja mažiau – nuo 1,809 €.

Partnerio vieta · rezervuota

Pirmą kartą pilate degalus Ispanijoje?

Gasóleo A
Dyzelinas (B7), toks pat kaip namuose
Sin plomo 95
Įprastas bešvinis benzinas (E5)
Sin plomo 98
Super bešvinis benzinas (E5)
GLP
LPG / suskystintosios dujos

Daugelyje savitarnos degalinių mokama kortele prie kolonėlės arba kasoje prieš pilant degalus.

Kaip pilti degalus Ispanijoje →

Klausimai

Kur šiandien pigiausiai kainuoja dyzelinas vietovėje Zumaia?

Degalinėje Cepsa, Calle Axular Ibiltokia, s/n: 2,019 € už litrą, patikrinta prieš 28 minutes.

Kiek kainuoja pripildyti 50 l baką vietovėje Zumaia?

Nuo 100,95 € pigiausioje iki 101,00 € brangiausioje degalinėje.

Dyzelinas vietovėje Zumaia: kurios degalinės atviros visą parą?

Nė viena. Patikrinkite kiekvienos sąraše esančios degalinės darbo laiką.

Ar netoli vietovės Zumaia dyzelinas kainuoja mažiau?

Taip: vietovėje Azpeitia, už 11 km, dyzelinas kainuoja nuo 1,809 €.

Kaip Ispanijoje vadinasi dyzelinas?

“Gasóleo A” (kartais “Diésel”). Tai toks pat dyzelinas B7, koks parduodamas Lietuvoje ir kitose ES šalyse.

Daugiau vietovės Zumaia apylinkėse

Prekių ženklai vietovėje Zumaia