1. Španjolska
  2. Zaragoza
  3. Zuera
  4. Benzin 95

Benzin 95 u mjestu Zuera danas: od 1,739 €

Provjereno prije 29 min3 postajeMedijan 1,810 €
Najjeftinije sada: benzin 95 1,739€ An Energeticos - Zuera · Calle Austria, 11,17
Navigacija Podijeli WhatsApp Otvoreno 0–24
Medijan: Zuera1,810 €3 postaje
Zaragoza1,819 €0,9 ¢
Španjolska1,809 €jednako
Ušteda na 50 l6,00 €najjeftinija naspram najskuplje

Sve postaje u mjestu Zuera (benzin 95), od najjeftinije

  1. An Energeticos - Zuera0–24 1,7397,1 ¢ Calle Austria, 11,17
  2. Cooperativa San Isidro0–24 1,810medijan Calle Cooperativa, 2
  3. Repsol 1,8594,9 ¢ Carretera N-330a km 24,000Otvoreno do 22:00

Cijene španjolskog Ministarstva za ekološku tranziciju. Strelice pokazuju razliku u odnosu na medijan u mjestu Zuera (1,810 €).

Benzin 95: kretanje cijene

1,801,851,901,952,0013 ruj28 ruj13 lisŠpanjolskaZaragozaZuera
ZueraZaragozaŠpanjolska
Najjeftinije sada
1,739 € · An Energeticos - Zuera
Najskuplje sada
1,859 € · Repsol, Carretera N-330a km 24,000
Najviša u 30 dana (medijan)
1,895 € · 24 ruj
Otvoreno 0–24
2 od 3

3 benzinske postaje u mjestu Zuera prodaju benzin 95. Ako spremnik od 50 l napunite na najjeftinijoj umjesto na najskupljoj benzinskoj postaji, uštedjet ćete 6,00 €.

Medijan u mjestu Zuera (1,810 €) je 0,9 centa niži od medijana pokrajine Zaragoza. To odgovara medijanu u Španjolskoj. U posljednjih 31 dana cijena za benzin 95 ovdje je pala s 1,819 € na 1,810 €. Najviša cijena bila je 1,895 € na dan 24 ruj. Benzin 95 je jeftiniji u mjestu Villanueva de Gállego, 15 km odavde: od 1,606 €.

Mjesto za partnera · rezervirano

Prvi put točite gorivo u Španjolskoj?

Gasóleo A
Dizel (B7), isti kao Eurodiesel kod kuće
Sin plomo 95
Običan bezolovni benzin (E5), kao Eurosuper 95
Sin plomo 98
Bezolovni benzin višeg oktanskog broja (E5)
GLP
Autoplin (UNP, LPG)

Na mnogim samoposlužnim postajama plaćate karticom na aparatu ili na blagajni prije točenja.

Kako točiti gorivo u Španjolskoj →

Pitanja

Gdje danas najjeftinije natočiti benzin 95 u mjestu Zuera?

Na postaji An Energeticos - Zuera, Calle Austria, 11,17: 1,739 € po litri, provjereno prije 29 minuta.

Koliko košta napuniti spremnik od 50 l u mjestu Zuera?

Između 86,95 € na najjeftinijoj i 92,95 € na najskupljoj benzinskoj postaji.

Koje su benzinske postaje s gorivom benzin 95 u mjestu Zuera otvorene 0–24?

2 od 3: An Energeticos - Zuera i Cooperativa San Isidro.

Je li benzin 95 jeftiniji u blizini mjesta Zuera?

Da: u mjestu Villanueva de Gállego, 15 km odavde, cijena za benzin 95 je od 1,606 €.

Kako se benzin 95 zove u Španjolskoj?

“Sin plomo 95” ili “Gasolina 95”: običan bezolovni benzin (E5), kao Eurosuper 95 u Hrvatskoj.

Više u okolici: Zuera