1. Španjolska
  2. Toledo
  3. La Guardia
  4. Benzin 98

Benzin 98 u mjestu La Guardia danas: od 1,985 €

Provjereno prije 23 min3 postajeMedijan 2,019 €
Najjeftinije sada: benzin 98 1,985€ BP · Carretera N Iv km 81,400
Navigacija Podijeli WhatsApp Otvoreno do 22:00
Medijan: La Guardia2,019 €3 postaje
Toledo1,985 €3,4 ¢
Španjolska1,969 €5,0 ¢
Ušteda na 50 l10,70 €najjeftinija naspram najskuplje

Sve postaje u mjestu La Guardia (benzin 98), od najjeftinije

  1. BP 1,9853,4 ¢ Carretera N Iv km 81,400Otvoreno do 22:00
  2. Moeve0–24 2,019medijan Autovia N-iv km 83,300
  3. Repsol0–24 2,19918,0 ¢ Autovia A-4 km 84,700

Cijene španjolskog Ministarstva za ekološku tranziciju. Strelice pokazuju razliku u odnosu na medijan u mjestu La Guardia (2,019 €).

Benzin 98: kretanje cijene

1,952,002,052,102,152,2013 ruj28 ruj13 lisŠpanjolskaToledoLa Guardia
La GuardiaToledoŠpanjolska
Najjeftinije sada
1,985 € · BP
Najskuplje sada
2,199 € · Repsol, Autovia A-4 km 84,700
Najviša u 30 dana (medijan)
2,199 € · 17 ruj
Otvoreno 0–24
2 od 3

3 benzinske postaje u mjestu La Guardia prodaju benzin 98. Ako spremnik od 50 l napunite na najjeftinijoj umjesto na najskupljoj benzinskoj postaji, uštedjet ćete 10,70 €.

Medijan u mjestu La Guardia (2,019 €) je 3,4 centa viši od medijana pokrajine Toledo. To je 5,0 centa iznad medijana u Španjolskoj. U posljednjih 31 dana cijena za benzin 98 ovdje je pala s 2,139 € na 2,019 €. Najviša cijena bila je 2,199 € na dan 17 ruj. Benzin 98 je jeftiniji u mjestu Ocaña, 19 km odavde: od 1,819 €.

Mjesto za partnera · rezervirano

Prvi put točite gorivo u Španjolskoj?

Gasóleo A
Dizel (B7), isti kao Eurodiesel kod kuće
Sin plomo 95
Običan bezolovni benzin (E5), kao Eurosuper 95
Sin plomo 98
Bezolovni benzin višeg oktanskog broja (E5)
GLP
Autoplin (UNP, LPG)

Na mnogim samoposlužnim postajama plaćate karticom na aparatu ili na blagajni prije točenja.

Kako točiti gorivo u Španjolskoj →

Pitanja

Gdje danas najjeftinije natočiti benzin 98 u mjestu La Guardia?

Na postaji BP, Carretera N Iv km 81,400: 1,985 € po litri, provjereno prije 23 minute.

Koliko košta napuniti spremnik od 50 l u mjestu La Guardia?

Između 99,25 € na najjeftinijoj i 109,95 € na najskupljoj benzinskoj postaji.

Koje su benzinske postaje s gorivom benzin 98 u mjestu La Guardia otvorene 0–24?

2 od 3: Moeve i Repsol.

Je li benzin 98 jeftiniji u blizini mjesta La Guardia?

Da: u mjestu Ocaña, 19 km odavde, cijena za benzin 98 je od 1,819 €.

Kako se benzin 98 zove u Španjolskoj?

“Sin plomo 98” ili “Gasolina 98”: bezolovni benzin višeg oktanskog broja (E5).

Više u okolici: La Guardia