1. Španjolska
  2. La Rioja
  3. Calahorra
  4. Obnovljivi dizel

Obnovljivi dizel u mjestu Calahorra danas: od 2,045 €

Provjereno prije 8 min4 postajeMedijan 2,054 €
Najjeftinije sada: obnovljivi dizel 2,045€ Campsa · Cl Avenida Numancia, S.n.
Medijan: Calahorra2,054 €4 postaje
La Rioja2,055 €jednako
Španjolska2,075 €2,1 ¢
Ušteda na 50 l0,65 €najjeftinija naspram najskuplje

Sve postaje u mjestu Calahorra (obnovljivi dizel), od najjeftinije

  1. CampsaZatvoreno · otvara se danas u 08:00 2,0450,9 ¢ Cl Avenida Numancia, S.n.
  2. PetronorZatvoreno · otvara se danas u 07:00 2,0490,5 ¢ Autopista Ap-68 km 176,9
  3. Repsol0–24 2,058medijan Carretera N-232 km353.700 km 353,700
  4. RepsolZatvoreno · otvara se danas u 08:00 2,058medijan Carretera N-232 km 353,700

Cijene španjolskog Ministarstva za ekološku tranziciju. Strelice pokazuju razliku u odnosu na medijan u mjestu Calahorra (2,054 €).

Obnovljivi dizel: kretanje cijene

2,052,102,1514 ruj29 ruj14 lisŠpanjolskaLa RiojaCalahorra
CalahorraLa RiojaŠpanjolska
Najjeftinije sada
2,045 € · Campsa
Najskuplje sada
2,058 € · Repsol, Carretera N-232 km 353,700
Najviša u 30 dana (medijan)
2,114 € · 21 ruj
Otvoreno 0–24
1 od 4

4 benzinske postaje u mjestu Calahorra prodaju obnovljivi dizel. 2 od njih imaju cijenu 2,055 € ili nižu, uglavnom Campsa i Petronor. Ako spremnik od 50 l napunite na najjeftinijoj umjesto na najskupljoj benzinskoj postaji, uštedjet ćete 0,65 €.

Medijan u mjestu Calahorra (2,054 €) jednak je medijanu pokrajine La Rioja. To je 2,1 centa ispod medijana u Španjolskoj. U posljednjih 31 dana cijena za obnovljivi dizel ovdje je porasla s 2,034 € na 2,054 €. Najviša cijena bila je 2,114 € na dan 21 ruj. Obnovljivi dizel je jeftiniji u mjestu Pradejón, 8,5 km odavde: od 2,035 €.

Mjesto za partnera · rezervirano

Prvi put točite gorivo u Španjolskoj?

Gasóleo A
Dizel (B7), isti kao Eurodiesel kod kuće
Sin plomo 95
Običan bezolovni benzin (E5), kao Eurosuper 95
Sin plomo 98
Bezolovni benzin višeg oktanskog broja (E5)
GLP
Autoplin (UNP, LPG)

Na mnogim samoposlužnim postajama plaćate karticom na aparatu ili na blagajni prije točenja.

Kako točiti gorivo u Španjolskoj →

Pitanja

Gdje danas najjeftinije natočiti obnovljivi dizel u mjestu Calahorra?

Na postaji Campsa, Cl Avenida Numancia, S.n.: 2,045 € po litri, provjereno prije 8 minuta.

Koliko košta napuniti spremnik od 50 l u mjestu Calahorra?

Između 102,25 € na najjeftinijoj i 102,90 € na najskupljoj benzinskoj postaji.

Koje su benzinske postaje s gorivom obnovljivi dizel u mjestu Calahorra otvorene 0–24?

1 od 4: Repsol.

Je li obnovljivi dizel jeftiniji u blizini mjesta Calahorra?

Da: u mjestu Pradejón, 8,5 km odavde, cijena za obnovljivi dizel je od 2,035 €.

Kako se obnovljivi dizel zove u Španjolskoj?

“Diésel renovable” ili “HVO”: obnovljivi dizel koji se može koristiti u svakom dizelskom automobilu.

Više u okolici: Calahorra