- Španjolska
- Illes Balears
- Benzin 98
Cijena benzina 98 u pokrajini Illes Balears danas
Prati u Mojim cijenama:
Benzin 98 u svim mjestima pokrajine Illes Balears, od najjeftinijeg
| Mjesto | Postaje | Od | Medijan | u odnosu na pokrajinu |
|---|---|---|---|---|
| Artà | 3 | 1,929 | 1,929 | 5,0 ¢ |
| Capdepera | 1 | 1,929 | 1,929 | 5,0 ¢ |
| Pollença | 2 | 1,929 | 1,929 | 5,0 ¢ |
| Sóller | 1 | 1,939 | 1,939 | 4,0 ¢ |
| Campos | 1 | 1,955 | 1,955 | 2,4 ¢ |
| Llucmajor | 4 | 1,945 | 1,957 | 2,2 ¢ |
| Algaida | 1 | 1,959 | 1,959 | 2,0 ¢ |
| Sa Pobla | 1 | 1,959 | 1,959 | 2,0 ¢ |
| Valldemossa | 2 | 1,949 | 1,964 | 1,5 ¢ |
| Calvià | 7 | 1,909 | 1,969 | 1,0 ¢ |
| Lloseta | 1 | 1,969 | 1,969 | 1,0 ¢ |
| Santa Eulalia del Río | 3 | 1,969 | 1,969 | 1,0 ¢ |
| Sineu | 1 | 1,969 | 1,969 | 1,0 ¢ |
| Esporles | 1 | 1,979 | 1,979 | jednako |
| Inca | 5 | 1,939 | 1,979 | jednako |
| Manacor | 7 | 1,929 | 1,979 | jednako |
| Marratxí | 3 | 1,939 | 1,979 | jednako |
| Palma de Mallorca | 45 | 1,919 | 1,979 | jednako |
| Sant Joan | 1 | 1,979 | 1,979 | jednako |
| Santa María del Camí | 1 | 1,979 | 1,979 | jednako |
| Santanyí | 3 | 1,965 | 1,979 | jednako |
| Sant Josep de sa Talaia | 1 | 1,985 | 1,985 | 0,6 ¢ |
| Sant Llorenç des Cardassar | 2 | 1,979 | 1,988 | 0,9 ¢ |
| Alcúdia | 3 | 1,929 | 1,989 | 1,0 ¢ |
| Campanet | 1 | 1,989 | 1,989 | 1,0 ¢ |
| Escorca | 1 | 1,989 | 1,989 | 1,0 ¢ |
| Montuïri | 1 | 1,989 | 1,989 | 1,0 ¢ |
| Sant Antoni de Portmany | 1 | 1,989 | 1,989 | 1,0 ¢ |
| Sant Joan de Labritja | 1 | 1,989 | 1,989 | 1,0 ¢ |
| Eivissa | 4 | 1,985 | 1,990 | 1,1 ¢ |
| Felanitx | 4 | 1,929 | 1,994 | 1,5 ¢ |
| Santa Eugènia | 1 | 1,996 | 1,996 | 1,7 ¢ |
| Son Servera | 1 | 1,998 | 1,998 | 1,9 ¢ |
| Porreres | 1 | 1,999 | 1,999 | 2,0 ¢ |
| Ses Salines | 1 | 1,999 | 1,999 | 2,0 ¢ |
| Muro | 3 | 1,899 | 2,009 | 3,0 ¢ |
| Petra | 1 | 2,009 | 2,009 | 3,0 ¢ |
| Santa Margalida | 2 | 1,969 | 2,009 | 3,0 ¢ |
| Andratx | 2 | 1,979 | 2,039 | 6,0 ¢ |
“u odnosu na pokrajinu”: medijan cijene (benzin 98) u mjestu u usporedbi s medijanom pokrajine Illes Balears (1,979 €).
Najjeftinije danas: benzin 98
Strelice pokazuju razliku u odnosu na medijan pokrajine Illes Balears (1,979 €)
Benzin 98: posljednjih 12 mjeseci
U pokrajini Illes Balears se benzin 98 danas prodaje na 125 benzinskih postaja: medijan cijene je 1,979 €, a najniža cijena 1,899 €. To je 2,6 centa manje nego prije tjedan dana (2,005 €). Prije godinu dana cijena je bila 1,729 €, 25,0 centa niža nego danas. Medijan cijene za benzin 98 ovdje je 1,979 €, 5,0 centa iznad medijana u Španjolskoj. Najniža cijena za benzin 98 je na postaji Economic Fuel u mjestu Muro (1,899 €).
Cijena benzina 98 u Španjolskoj danas →
Sva goriva i postaje u pokrajini Illes Balears →
Što je „Benzin 98“? →
Pitanja
Gdje je cijena za benzin 98 u pokrajini Illes Balears danas najniža?
Na postaji Economic Fuel, Avenida Santa Margarita, 49, Muro: 1,899 € po litri.
Je li gorivo u pokrajini Illes Balears jeftinije nego u ostatku Španjolske?
Benzin 98: medijan 1,979 € u pokrajini Illes Balears i 1,929 € u Španjolskoj.
Koliko se često ažuriraju cijene?
Svakih 30 minuta, iz otvorenih podataka španjolskog Ministarstva za ekološku tranziciju.