1. Španjolska
  2. Granada
  3. Maracena
  4. Benzin 98

Benzin 98 u mjestu Maracena danas: od 1,965 €

Provjereno prije 12 min2 postajeMedijan 1,987 €
Najjeftinije sada: benzin 98 1,965€ BP · Cr N-432, km 432.53
Navigacija Podijeli WhatsApp Otvoreno do 22:00
Medijan: Maracena1,987 €2 postaje
Granada1,965 €2,2 ¢
Španjolska1,969 €1,8 ¢
Ušteda na 50 l2,20 €najjeftinija naspram najskuplje

Sve postaje u mjestu Maracena (benzin 98), od najjeftinije

  1. BP 1,9652,2 ¢ Cr N-432, km 432.53Otvoreno do 22:00
  2. Repsol 2,0092,2 ¢ Cl Camino Albolote, S.n.Otvoreno do 22:30

Cijene španjolskog Ministarstva za ekološku tranziciju. Strelice pokazuju razliku u odnosu na medijan u mjestu Maracena (1,987 €).

Benzin 98: kretanje cijene

1,952,002,052,102,152,2013 ruj28 ruj13 lisŠpanjolskaGranadaMaracena
MaracenaGranadaŠpanjolska
Najjeftinije sada
1,965 € · BP
Najskuplje sada
2,009 € · Repsol, Cl Camino Albolote, S.n.
Najviša u 30 dana (medijan)
2,187 € · 29 ruj
Otvoreno 0–24
0 od 2

2 benzinske postaje u mjestu Maracena prodaju benzin 98. Ako spremnik od 50 l napunite na najjeftinijoj umjesto na najskupljoj benzinskoj postaji, uštedjet ćete 2,20 €.

Medijan u mjestu Maracena (1,987 €) je 2,2 centa viši od medijana pokrajine Granada. To je 1,8 centa iznad medijana u Španjolskoj. U posljednjih 31 dana cijena za benzin 98 ovdje je pala s 2,112 € na 1,987 €. Najviša cijena bila je 2,187 € na dan 29 ruj. Benzin 98 je jeftiniji u mjestu Granada, 3,0 km odavde: od 1,749 €.

Mjesto za partnera · rezervirano

Prvi put točite gorivo u Španjolskoj?

Gasóleo A
Dizel (B7), isti kao Eurodiesel kod kuće
Sin plomo 95
Običan bezolovni benzin (E5), kao Eurosuper 95
Sin plomo 98
Bezolovni benzin višeg oktanskog broja (E5)
GLP
Autoplin (UNP, LPG)

Na mnogim samoposlužnim postajama plaćate karticom na aparatu ili na blagajni prije točenja.

Kako točiti gorivo u Španjolskoj →

Pitanja

Gdje danas najjeftinije natočiti benzin 98 u mjestu Maracena?

Na postaji BP, Cr N-432, km 432.53: 1,965 € po litri, provjereno prije 12 minuta.

Koliko košta napuniti spremnik od 50 l u mjestu Maracena?

Između 98,25 € na najjeftinijoj i 100,45 € na najskupljoj benzinskoj postaji.

Koje su benzinske postaje s gorivom benzin 98 u mjestu Maracena otvorene 0–24?

Nijedna. Provjerite radno vrijeme svake postaje na popisu.

Je li benzin 98 jeftiniji u blizini mjesta Maracena?

Da: u mjestu Granada, 3,0 km odavde, cijena za benzin 98 je od 1,749 €.

Kako se benzin 98 zove u Španjolskoj?

“Sin plomo 98” ili “Gasolina 98”: bezolovni benzin višeg oktanskog broja (E5).

Više u okolici: Maracena

Marke u mjestu Maracena