1. Španjolska
  2. A Coruña
  3. Trazo
  4. Benzin 95

Benzin 95 u mjestu Trazo danas: od 1,820 €

Provjereno prije 16 min2 postajeMedijan 1,824 €
Najjeftinije sada: benzin 95 1,820€ Eessbenza · Carretera Cp-7804 km 6,2
Navigacija Podijeli WhatsApp Otvoreno do 23:00
Medijan: Trazo1,824 €2 postaje
A Coruña1,828 €jednako
Španjolska1,809 €1,5 ¢
Ušteda na 50 l0,45 €najjeftinija naspram najskuplje

Sve postaje u mjestu Trazo (benzin 95), od najjeftinije

  1. Eessbenza 1,820medijan Carretera Cp-7804 km 6,2Otvoreno do 23:00
  2. Shell 1,8290,5 ¢ Cp-5903, km P.k. 16,603Otvoreno do 23:00

Cijene španjolskog Ministarstva za ekološku tranziciju. Strelice pokazuju razliku u odnosu na medijan u mjestu Trazo (1,824 €).

Benzin 95: kretanje cijene

1,801,851,901,952,0013 ruj28 ruj13 lisŠpanjolskaA CoruñaTrazo
TrazoA CoruñaŠpanjolska
Najjeftinije sada
1,820 € · Eessbenza
Najskuplje sada
1,829 € · Shell, Cp-5903, km P.k. 16,603
Najviša u 30 dana (medijan)
1,989 € · 25 ruj
Otvoreno 0–24
0 od 2

2 benzinske postaje u mjestu Trazo prodaju benzin 95. Ako spremnik od 50 l napunite na najjeftinijoj umjesto na najskupljoj benzinskoj postaji, uštedjet ćete 0,45 €.

Medijan u mjestu Trazo (1,824 €) jednak je medijanu pokrajine A Coruña. To je 1,5 centa iznad medijana u Španjolskoj. U posljednjih 31 dana cijena za benzin 95 ovdje je pala s 1,896 € na 1,824 €. Najviša cijena bila je 1,989 € na dan 25 ruj. Benzin 95 je jeftiniji u mjestu Santiago de Compostela, 14 km odavde: od 1,669 €.

Mjesto za partnera · rezervirano

Prvi put točite gorivo u Španjolskoj?

Gasóleo A
Dizel (B7), isti kao Eurodiesel kod kuće
Sin plomo 95
Običan bezolovni benzin (E5), kao Eurosuper 95
Sin plomo 98
Bezolovni benzin višeg oktanskog broja (E5)
GLP
Autoplin (UNP, LPG)

Na mnogim samoposlužnim postajama plaćate karticom na aparatu ili na blagajni prije točenja.

Kako točiti gorivo u Španjolskoj →

Pitanja

Gdje danas najjeftinije natočiti benzin 95 u mjestu Trazo?

Na postaji Eessbenza, Carretera Cp-7804 km 6,2: 1,820 € po litri, provjereno prije 16 minuta.

Koliko košta napuniti spremnik od 50 l u mjestu Trazo?

Između 91,00 € na najjeftinijoj i 91,45 € na najskupljoj benzinskoj postaji.

Koje su benzinske postaje s gorivom benzin 95 u mjestu Trazo otvorene 0–24?

Nijedna. Provjerite radno vrijeme svake postaje na popisu.

Je li benzin 95 jeftiniji u blizini mjesta Trazo?

Da: u mjestu Santiago de Compostela, 14 km odavde, cijena za benzin 95 je od 1,669 €.

Kako se benzin 95 zove u Španjolskoj?

“Sin plomo 95” ili “Gasolina 95”: običan bezolovni benzin (E5), kao Eurosuper 95 u Hrvatskoj.

Više u okolici: Trazo