1. España
  2. Bizkaia
  3. Barakaldo

Prezos dos combustibles hoxe en Barakaldo

Revisado hai 10 min5 gasolineiras2 abertas 24 h

Prezo máis baixo por combustible

Abre un combustible para comparar todas as gasolineiras

Todas as gasolineiras de Barakaldo

GasolineiraGasóleoGasolina 95Gasolina 98GLP
Eroski 24 hCalle Kareaga, 40 1,8191,737——
Nafte 24 hCalle Retuerto, 42 1,8191,739——
Galp Carretera Bilbao-santander km 120 1,8541,794——
Repsol Calle Munoa, s/n 1,9851,8891,999—
Repsol Cl de la Ribera , 11 2,0191,8992,0191,195

En verde: o prezo máis baixo dese combustible en Barakaldo.

En Barakaldo hai 5 gasolineiras que venden combustible. 2 delas están abertas 24 horas. Gasolina 95: desde 1,737 € (mediana 1,794 €). Gasóleo: desde 1,819 € (mediana 1,854 €). Gasóleo: prezos máis baixos en Ortuella, a 3,9 km, desde 1,739 €.

Preguntas

Onde está hoxe o combustible máis barato en Barakaldo?

Gasolina 95 desde 1,737 € en Eroski; gasóleo desde 1,819 € en Eroski.

Que gasolineiras en Barakaldo están abertas 24 horas?

2 de 5: Eroski e Nafte.

Primeira vez repostando en España?

Gasóleo A
Gasóleo (B7), o mesmo que no resto da UE
Sin plomo 95
Gasolina sen chumbo normal (E5)
Sin plomo 98
Gasolina sen chumbo súper (E5)
GLP
GLP / autogás

En moitas gasolineiras de autoservizo págase con tarxeta no surtidor, ou na caixa antes de repostar.

Como repostar en España →