1. Espanja
  2. Alicante
  3. Mutxamel
  4. Uusiutuva diesel

Mutxamel: Uusiutuva diesel tänään alkaen 2,039 €

Tarkistettu 20 min sitten1 huoltoasemaMediaani 2,039 €
Halvin uusiutuva diesel nyt 2,039€ Repsol · Carretera Cv 800 km 0,750
Reittiohjeet Jaa WhatsApp Auki klo 22:00 asti
Mediaani: Mutxamel2,039 €1 huoltoasema
Alicante2,045 €0,6 ¢
Espanja2,075 €3,6 ¢
Säästö 50 litrasta0,00 €halvin vs. kallein

Mutxamel: kaikki huoltoasemat (uusiutuva diesel), halvin ensin

  1. Repsol 2,039mediaani Carretera Cv 800 km 0,750Auki klo 22:00 asti

Hinnat: Espanjan ekologisen siirtymän ministeriö. Nuolet vertaavat paikkakunnan Mutxamel mediaaniin (2,039 €).

Hintakehitys: Uusiutuva diesel

2,002,052,102,1513 syys28 syys13 lokaEspanjaAlicanteMutxamel
MutxamelAlicanteEspanja
Halvin nyt
2,039 € · Repsol
Kallein nyt
2,039 € · Repsol, Carretera Cv 800 km 0,750
30 päivän huippu (mediaani)
2,075 € · 26 syys
Auki ympäri vuorokauden
0/1

Paikkakunnalla Mutxamel uusiutuva diesel on myynnissä yhdellä huoltoasemalla.

Mediaanihinta paikkakunnalla Mutxamel (2,039 €) on 0,6 senttiä alempi kuin mediaani provinssissa Alicante. Se on 3,6 senttiä alle Espanjan mediaanin. Viimeisten 31 päivän aikana uusiutuva diesel on kallistunut täällä 1,989 eurosta 2,039 euroon. Korkeimmillaan hinta oli 2,075 € (26 syys). Uusiutuva diesel on halvempaa paikkakunnalla El Campello, 4,9 km:n päässä, alkaen 2,009 €.

Kumppanipaikka · varattu

Ensimmäistä kertaa tankkaamassa Espanjassa?

Gasóleo A
Diesel (B7), sama kuin kotona
Sin plomo 95
Tavallinen lyijytön bensiini (E5)
Sin plomo 98
Lyijytön superbensiini (E5)
GLP
LPG / nestekaasu

Monilla itsepalveluasemilla maksetaan kortilla mittarilla tai kassalla ennen tankkausta.

Näin tankkaat Espanjassa →

Kysymyksiä

Missä uusiutuva diesel on tänään halvinta paikkakunnalla Mutxamel?

Huoltoasemalla Repsol, Carretera Cv 800 km 0,750: 2,039 € litralta, tarkistettu 20 minuuttia sitten.

Paljonko 50 litran tankin täyttäminen maksaa paikkakunnalla Mutxamel?

Halvimmalla huoltoasemalla 101,95 € ja kalleimmalla 101,95 €.

Mitkä huoltoasemat paikkakunnalla Mutxamel ovat auki ympäri vuorokauden (uusiutuva diesel)?

Ei yksikään. Tarkista kunkin huoltoaseman aukioloajat listasta.

Onko uusiutuva diesel halvempaa lähellä paikkakuntaa Mutxamel?

Kyllä: paikkakunnalla El Campello, 4,9 km:n päässä, uusiutuva diesel maksaa alkaen 2,009 €.

Mikä on uusiutuva diesel espanjaksi?

”Diésel renovable” tai ”HVO”: uusiutuva diesel, joka sopii kaikkiin dieselautoihin.

Lisää lähistöltä: Mutxamel

Ketjut: Mutxamel