1. Espanja
  2. Alicante
  3. Callosa de Segura
  4. Bensiini 98

Callosa de Segura: Bensiini 98 tänään alkaen 1,969 €

Tarkistettu 1 min sitten2 huoltoasemaaMediaani 1,982 €
Halvin bensiini 98 nyt 1,969€ Repsol · Carretera Cv913 km 1
Reittiohjeet Jaa WhatsApp Auki klo 22:00 asti
Mediaani: Callosa de Segura1,982 €2 huoltoasemaa
Alicante1,999 €1,7 ¢
Espanja1,969 €1,3 ¢
Säästö 50 litrasta1,30 €halvin vs. kallein

Callosa de Segura: kaikki huoltoasemat (bensiini 98), halvin ensin

  1. Repsol 1,9691,3 ¢ Carretera Cv913 km 1Auki klo 22:00 asti
  2. BP 1,9951,3 ¢ Carretera Catral km 0,300Auki klo 22:00 asti

Hinnat: Espanjan ekologisen siirtymän ministeriö. Nuolet vertaavat paikkakunnan Callosa de Segura mediaaniin (1,982 €).

1,952,002,052,102,1514 syys29 syys14 lokaEspanjaAlicanteCallosa de Segura
Callosa de SeguraAlicanteEspanja
Halvin nyt
1,969 € · Repsol
Kallein nyt
1,995 € · BP, Carretera Catral km 0,300
30 päivän huippu (mediaani)
2,160 € · 29 syys
Auki ympäri vuorokauden
0/2

Paikkakunnalla Callosa de Segura bensiini 98 on myynnissä 2 huoltoasemalla. 50 litran tankin täyttäminen halvimmalla huoltoasemalla kalleimman sijaan säästää 1,30 €.

Mediaanihinta paikkakunnalla Callosa de Segura (1,982 €) on 1,7 senttiä alempi kuin mediaani provinssissa Alicante. Se on 1,3 senttiä yli Espanjan mediaanin. Viimeisten 31 päivän aikana bensiini 98 on halventunut täällä 2,092 eurosta 1,982 euroon. Korkeimmillaan hinta oli 2,160 € (29 syys). Bensiini 98 on halvempaa paikkakunnalla Catral, 6,2 km:n päässä, alkaen 1,909 €.

Kumppanipaikka · varattu

Ensimmäistä kertaa tankkaamassa Espanjassa?

Gasóleo A
Diesel (B7), sama kuin kotona
Sin plomo 95
Tavallinen lyijytön bensiini (E5)
Sin plomo 98
Lyijytön superbensiini (E5)
GLP
LPG / nestekaasu

Monilla itsepalveluasemilla maksetaan kortilla mittarilla tai kassalla ennen tankkausta.

Näin tankkaat Espanjassa →

Kysymyksiä

Missä bensiini 98 on tänään halvinta paikkakunnalla Callosa de Segura?

Huoltoasemalla Repsol, Carretera Cv913 km 1: 1,969 € litralta, tarkistettu minuutti sitten.

Paljonko 50 litran tankin täyttäminen maksaa paikkakunnalla Callosa de Segura?

Halvimmalla huoltoasemalla 98,45 € ja kalleimmalla 99,75 €.

Mitkä huoltoasemat paikkakunnalla Callosa de Segura ovat auki ympäri vuorokauden (bensiini 98)?

Ei yksikään. Tarkista kunkin huoltoaseman aukioloajat listasta.

Onko bensiini 98 halvempaa lähellä paikkakuntaa Callosa de Segura?

Kyllä: paikkakunnalla Catral, 6,2 km:n päässä, bensiini 98 maksaa alkaen 1,909 €.

Mikä on bensiini 98 espanjaksi?

”Sin plomo 98” tai ”Gasolina 98”: lyijytön 98-oktaaninen bensiini (E5), kuten 98E5 Suomessa.

Lisää lähistöltä: Callosa de Segura

Ketjut: Callosa de Segura