1. Espainia
  2. Zaragoza
  3. Illueca
  4. Gasolina 95

Gasolina 95 Illueca udalerrian gaur: gutxienez 1,809 €

Duela 25 min egiaztatua2 gasolindegiMediana 1,814 €
Orain, gasolina 95 merkeena 1,809€ D P S · Ctra. A-1503, P.k. 22,800 (a-1503-circunvalacion km 22.800)
Nola iritsi Partekatu WhatsApp Irekita 23:00 arte
Mediana Illueca udalerrian1,814 €2 gasolindegi
Zaragoza1,819 €0,5 ¢
Espainia1,809 €0,5 ¢
Aurrezkia 50 litrotan0,50 €merkeena eta garestiena alderatuta

Illueca udalerriko gasolindegi guztiak (gasolina 95), merkeenetik hasita

  1. D P S 1,8090,5 ¢ Ctra. A-1503, P.k. 22,800 (a-1503-circunvalacion km 22.800)Irekita 23:00 arte
  2. Cepsa 1,8190,5 ¢ Carretera A-1503 km 20,1Irekita 23:00 arte

Trantsizio Ekologikorako Ministerioaren prezioak. Geziek Illueca udalerriko medianarekin (1,814 €) alderatzen dute.

Prezioaren bilakaera: Gasolina 95

1,801,851,901,952,0013 ira.28 ira.13 urr.EspainiaZaragozaIllueca
IlluecaZaragozaEspainia
Merkeena orain
1,809 € · D P S
Garestiena orain
1,819 € · Cepsa, Carretera A-1503 km 20,1
30 eguneko maximoa (mediana)
1,999 € · 22 ira.
24 orduz irekita
0 / 2

Illueca udalerrian 2 gasolindegik saltzen dute gasolina 95 erregaia. 50 litroko depositua gasolindegi garestienean bete beharrean merkeenean betez gero, 0,50 € aurrezten dira.

Illueca udalerriko mediana (1,814 €) Zaragoza probintziakoa baino 0,5 zentimo baxuagoa da. Hori Espainiako mediana baino 0,5 zentimo altuagoa da. Azken 31 egunetan, hemen gasolina 95 prezioa jaitsi egin da: lehen 1,919 €, orain 1,814 €. Prezio altuena 1,999 € izan zen (22 ira.). Gasolina 95 prezioa baxuagoa da Aniñón udalerrian (12 km-ra): merkeena 1,759 € da.

Bazkideentzako tokia · erreserbatuta

Lehen aldiz erregaia hartzen Espainian?

Gasóleo A
Gasolioa (B7), etxean bezalakoa
Sin plomo 95
Berunik gabeko gasolina arrunta (E5)
Sin plomo 98
Berunik gabeko super gasolina (E5)
GLP
GLP / autogasa

Autozerbitzuko gasolindegi askotan txartelarekin ordaintzen da hornigailuan bertan, edo kutxan, depositua bete aurretik.

Nola hartu erregaia Espainian →

Galderak

Non dago gaur gasolina 95 merkeena Illueca udalerrian?

D P S gasolindegian, Ctra. A-1503, P.k. 22,800 (a-1503-circunvalacion km 22.800): 1,809 € litroko, duela 25 minutu egiaztatua.

Zenbat balio du 50 litroko depositua betetzeak Illueca udalerrian?

90,45 € gasolindegi merkeenean eta 90,95 € garestienean.

Illueca udalerrian gasolina 95 erregaia saltzen duten gasolindegietatik zein daude 24 orduz irekita?

Bat ere ez. Begiratu zerrendako gasolindegi bakoitzaren ordutegia.

Illueca inguruan baxuagoa al da gasolina 95 prezioa?

Bai: Aniñón udalerrian, 12 km-ra, gasolina 95 merkeena 1,759 € da.

Zer izen du gasolina 95 erregaiak Espainiako gasolindegietan?

«Sin plomo 95» edo «Gasolina 95»: berunik gabeko gasolina arrunta (E5), Europako beste herrialde batzuetan Super 95 edo Euro 95 deitzen dena.

Gehiago Illueca inguruan

Markak Illueca udalerrian