1. Espainia
  2. Guadalajara
  3. Villanueva de la Torre
  4. Gasolina 98

Gasolina 98 Villanueva de la Torre udalerrian gaur: gutxienez 1,995 €

Duela 24 min egiaztatua2 gasolindegiMediana 1,997 €
Orain, gasolina 98 merkeena 1,995€ BP · Carretera Gu-102 km 3,2
Nola iritsi Partekatu WhatsApp Irekita 22:00 arte
Mediana Villanueva de la Torre udalerrian1,997 €2 gasolindegi
Guadalajara2,008 €1,1 ¢
Espainia1,969 €2,8 ¢
Aurrezkia 50 litrotan0,20 €merkeena eta garestiena alderatuta

Villanueva de la Torre udalerriko gasolindegi guztiak (gasolina 98), merkeenetik hasita

  1. BP 1,995mediana Carretera Gu-102 km 3,2Irekita 22:00 arte
  2. Fuentecilla i 1,999mediana Carretera Gu-102 km 2,350Irekita 23:00 arte

Trantsizio Ekologikorako Ministerioaren prezioak. Geziek Villanueva de la Torre udalerriko medianarekin (1,997 €) alderatzen dute.

Prezioaren bilakaera: Gasolina 98

1,952,002,052,102,1514 ira.29 ira.14 urr.EspainiaGuadalajaraVillanueva de la Torre
Villanueva de la TorreGuadalajaraEspainia
Merkeena orain
1,995 € · BP
Garestiena orain
1,999 € · Fuentecilla i, Carretera Gu-102 km 2,350
30 eguneko maximoa (mediana)
2,119 € · 29 ira.
24 orduz irekita
0 / 2

Villanueva de la Torre udalerrian 2 gasolindegik saltzen dute gasolina 98 erregaia. 50 litroko depositua gasolindegi garestienean bete beharrean merkeenean betez gero, 0,20 € aurrezten dira.

Villanueva de la Torre udalerriko mediana (1,997 €) Guadalajara probintziakoa baino 1,1 zentimo baxuagoa da. Hori Espainiako mediana baino 2,8 zentimo altuagoa da. Azken 31 egunetan, hemen gasolina 98 prezioa jaitsi egin da: lehen 2,039 €, orain 1,997 €. Prezio altuena 2,119 € izan zen (29 ira.). Gasolina 98 prezioa baxuagoa da Alcalá de Henares udalerrian (13 km-ra): merkeena 1,779 € da.

Bazkideentzako tokia · erreserbatuta

Lehen aldiz erregaia hartzen Espainian?

Gasóleo A
Gasolioa (B7), etxean bezalakoa
Sin plomo 95
Berunik gabeko gasolina arrunta (E5)
Sin plomo 98
Berunik gabeko super gasolina (E5)
GLP
GLP / autogasa

Autozerbitzuko gasolindegi askotan txartelarekin ordaintzen da hornigailuan bertan, edo kutxan, depositua bete aurretik.

Nola hartu erregaia Espainian →

Galderak

Non dago gaur gasolina 98 merkeena Villanueva de la Torre udalerrian?

BP gasolindegian, Carretera Gu-102 km 3,2: 1,995 € litroko, duela 24 minutu egiaztatua.

Zenbat balio du 50 litroko depositua betetzeak Villanueva de la Torre udalerrian?

99,75 € gasolindegi merkeenean eta 99,95 € garestienean.

Villanueva de la Torre udalerrian gasolina 98 erregaia saltzen duten gasolindegietatik zein daude 24 orduz irekita?

Bat ere ez. Begiratu zerrendako gasolindegi bakoitzaren ordutegia.

Villanueva de la Torre inguruan baxuagoa al da gasolina 98 prezioa?

Bai: Alcalá de Henares udalerrian, 13 km-ra, gasolina 98 merkeena 1,779 € da.

Zer izen du gasolina 98 erregaiak Espainiako gasolindegietan?

«Sin plomo 98» edo «Gasolina 98»: berunik gabeko super gasolina (E5).

Gehiago Villanueva de la Torre inguruan

Markak Villanueva de la Torre udalerrian