1. Espainia
  2. Gipuzkoa
  3. Eskoriatza
  4. Gasolina 98

Gasolina 98 Eskoriatza udalerrian gaur: gutxienez 1,989 €

Duela 8 min egiaztatua2 gasolindegiMediana 1,992 €
Orain, gasolina 98 merkeena 1,989€ Petronor · Paseo Aingeru, 8
Nola iritsi Partekatu WhatsApp Irekita 22:00 arte
Mediana Eskoriatza udalerrian1,992 €2 gasolindegi
Gipuzkoa1,989 €berdin
Espainia1,969 €2,3 ¢
Aurrezkia 50 litrotan0,30 €merkeena eta garestiena alderatuta

Eskoriatza udalerriko gasolindegi guztiak (gasolina 98), merkeenetik hasita

  1. Petronor 1,989mediana Paseo Aingeru, 8Irekita 22:00 arte
  2. Repsol24 h 1,995mediana Autopista Ap-1 km 121,500

Trantsizio Ekologikorako Ministerioaren prezioak. Geziek Eskoriatza udalerriko medianarekin (1,992 €) alderatzen dute.

Prezioaren bilakaera: Gasolina 98

1,952,002,052,102,1513 ira.28 ira.13 urr.EspainiaGipuzkoaEskoriatza
EskoriatzaGipuzkoaEspainia
Merkeena orain
1,989 € · Petronor
Garestiena orain
1,995 € · Repsol, Autopista Ap-1 km 121,500
30 eguneko maximoa (mediana)
2,159 € · 25 ira.
24 orduz irekita
1 / 2

Eskoriatza udalerrian 2 gasolindegik saltzen dute gasolina 98 erregaia. 50 litroko depositua gasolindegi garestienean bete beharrean merkeenean betez gero, 0,30 € aurrezten dira.

Eskoriatza udalerriko mediana (1,992 €) Gipuzkoa probintziakoaren berdina da. Hori Espainiako mediana baino 2,3 zentimo altuagoa da. Azken 31 egunetan, hemen gasolina 98 prezioa jaitsi egin da: lehen 2,092 €, orain 1,992 €. Prezio altuena 2,159 € izan zen (25 ira.). Gasolina 98 prezioa baxuagoa da Durango udalerrian (18 km-ra): merkeena 1,789 € da.

Bazkideentzako tokia · erreserbatuta

Lehen aldiz erregaia hartzen Espainian?

Gasóleo A
Gasolioa (B7), etxean bezalakoa
Sin plomo 95
Berunik gabeko gasolina arrunta (E5)
Sin plomo 98
Berunik gabeko super gasolina (E5)
GLP
GLP / autogasa

Autozerbitzuko gasolindegi askotan txartelarekin ordaintzen da hornigailuan bertan, edo kutxan, depositua bete aurretik.

Nola hartu erregaia Espainian →

Galderak

Non dago gaur gasolina 98 merkeena Eskoriatza udalerrian?

Petronor gasolindegian, Paseo Aingeru, 8: 1,989 € litroko, duela 8 minutu egiaztatua.

Zenbat balio du 50 litroko depositua betetzeak Eskoriatza udalerrian?

99,45 € gasolindegi merkeenean eta 99,75 € garestienean.

Eskoriatza udalerrian gasolina 98 erregaia saltzen duten gasolindegietatik zein daude 24 orduz irekita?

2 gasolindegitatik 1: Repsol.

Eskoriatza inguruan baxuagoa al da gasolina 98 prezioa?

Bai: Durango udalerrian, 18 km-ra, gasolina 98 merkeena 1,789 € da.

Zer izen du gasolina 98 erregaiak Espainiako gasolindegietan?

«Sin plomo 98» edo «Gasolina 98»: berunik gabeko super gasolina (E5).

Gehiago Eskoriatza inguruan

Markak Eskoriatza udalerrian