1. Espainia
  2. Alicante
  3. Dolores
  4. Nekazaritzako gasolioa

Nekazaritzako gasolioa Dolores udalerrian gaur: gutxienez 1,739 €

Duela 13 min egiaztatua2 gasolindegiMediana 1,786 €
Orain, nekazaritzako gasolio merkeena 1,739€ Mayayo · Carretera Cv905 km 0,800
Nola iritsi Partekatu WhatsApp Irekita 22:00 arte
Mediana Dolores udalerrian1,786 €2 gasolindegi
Alicante1,834 €4,8 ¢
Espainia1,715 €7,1 ¢
Aurrezkia 50 litrotan4,75 €merkeena eta garestiena alderatuta

Dolores udalerriko gasolindegi guztiak (nekazaritzako gasolio), merkeenetik hasita

  1. Mayayo 1,7394,7 ¢ Carretera Cv905 km 0,800Irekita 22:00 arte
  2. CepsaItxita · hurrengo irekiera: bihar, 07:00 1,8344,8 ¢ Carretera Ap-3061 km 15,5

Trantsizio Ekologikorako Ministerioaren prezioak. Geziek Dolores udalerriko medianarekin (1,786 €) alderatzen dute.

Prezioaren bilakaera: Nekazaritzako gasolioa

1,651,701,751,801,8513 ira.28 ira.13 urr.EspainiaAlicanteDolores
DoloresAlicanteEspainia
Merkeena orain
1,739 € · Mayayo
Garestiena orain
1,834 € · Cepsa, Carretera Ap-3061 km 15,5
30 eguneko maximoa (mediana)
1,804 € · 18 ira.
24 orduz irekita
0 / 2

Dolores udalerrian 2 gasolindegik saltzen dute nekazaritzako gasolio erregaia. 50 litroko depositua gasolindegi garestienean bete beharrean merkeenean betez gero, 4,75 € aurrezten dira.

Dolores udalerriko mediana (1,786 €) Alicante probintziakoa baino 4,8 zentimo baxuagoa da. Hori Espainiako mediana baino 7,1 zentimo altuagoa da. Azken 31 egunetan, hemen nekazaritzako gasolio prezioa igo egin da: lehen 1,764 €, orain 1,786 €. Prezio altuena 1,804 € izan zen (18 ira.). Nekazaritzako gasolio prezioa baxuagoa da Almoradí udalerrian (3,7 km-ra): merkeena 1,729 € da.

Bazkideentzako tokia · erreserbatuta

Lehen aldiz erregaia hartzen Espainian?

Gasóleo A
Gasolioa (B7), etxean bezalakoa
Sin plomo 95
Berunik gabeko gasolina arrunta (E5)
Sin plomo 98
Berunik gabeko super gasolina (E5)
GLP
GLP / autogasa

Autozerbitzuko gasolindegi askotan txartelarekin ordaintzen da hornigailuan bertan, edo kutxan, depositua bete aurretik.

Nola hartu erregaia Espainian →

Galderak

Non dago gaur nekazaritzako gasolio merkeena Dolores udalerrian?

Mayayo gasolindegian, Carretera Cv905 km 0,800: 1,739 € litroko, duela 13 minutu egiaztatua.

Zenbat balio du 50 litroko depositua betetzeak Dolores udalerrian?

86,95 € gasolindegi merkeenean eta 91,70 € garestienean.

Dolores udalerrian nekazaritzako gasolio erregaia saltzen duten gasolindegietatik zein daude 24 orduz irekita?

Bat ere ez. Begiratu zerrendako gasolindegi bakoitzaren ordutegia.

Dolores inguruan baxuagoa al da nekazaritzako gasolio prezioa?

Bai: Almoradí udalerrian, 3,7 km-ra, nekazaritzako gasolio merkeena 1,729 € da.

Zer izen du nekazaritzako gasolio erregaiak Espainiako gasolindegietan?

«Gasóleo B» nekazaritzako gasolio gorria da. Ez dago baimenduta auto partikularretan.

Gehiago Dolores inguruan

Markak Dolores udalerrian