1. Hispaania
  2. Madrid
  3. Galapagar
  4. Taastuv diisel

Taastuv diisel Galapagar linnas täna: alates 2,075 €

Kontrollitud 28 min tagasi2 tanklatMediaan 2,090 €
Odavaim taastuv diisel praegu 2,075€ Repsol · Cr M-505, 17,4
Navigeeri Jaga WhatsApp Avatud kuni 23:00
Galapagar linna mediaan2,090 €2 tanklat
Madrid2,105 €1,5 ¢
Hispaania2,075 €1,5 ¢
Sääst 50 liitrilt1,50 €odavaim vs kalleim

Kõik tanklad Galapagar linnas (taastuv diisel), odavaim eespool

  1. Repsol 2,0751,5 ¢ Cr M-505, 17,4Avatud kuni 23:00
  2. Repsol 2,1051,5 ¢ Cr M-510, 1,8Avatud kuni 22:00

Hinnad: Hispaania Ökoloogilise Ülemineku Ministeerium. Nooled võrdlevad Galapagar linna mediaaniga (2,090 €).

Taastuv diisel: hinnatrend

2,062,082,102,122,142,1613 sept28 sept13 oktHispaaniaMadridGalapagar
GalapagarMadridHispaania
Praegu odavaim
2,075 € · Repsol
Praegu kalleim
2,105 € · Repsol, Cr M-510, 1,8
30 päeva kõrgeim (mediaan)
2,129 € · 20 sept
Avatud ööpäevaringselt
0 / 2

Galapagar linnas on taastuv diisel müügil 2 tanklas. Kui tangid 50-liitrise paagi täis kõige odavamas tanklas, mitte kõige kallimas, säästad 1,50 €.

Galapagar linna mediaanhind (2,090 €) on 1,5 senti madalam kui Madrid provintsi mediaan. See on 1,5 senti üle Hispaania mediaani. Viimase 31 päeva jooksul on taastuv diisel siin kallinenud 2,060 eurolt 2,090 eurole. Kõrgeim hind oli 2,129 € (20 sept).

Partneri koht · reserveeritud

Tangid Hispaanias esimest korda?

Gasóleo A
Diisel (B7), sama mis kodus
Sin plomo 95
Tavaline pliivaba bensiin (E5)
Sin plomo 98
Super pliivaba bensiin (E5)
GLP
LPG / autogaas

Paljudes iseteenindustanklates maksad kaardiga tankuri juures või enne tankimist kassas.

Kuidas Hispaanias tankida →

Küsimused

Kus on taastuv diisel täna kõige odavam Galapagar linnas?

Tanklas Repsol, Cr M-505, 17,4: 2,075 € liitri eest, kontrollitud 28 minutit tagasi.

Kui palju maksab 50-liitrise paagi täitmine Galapagar linnas?

Kõige odavamas tanklas 103,75 € ja kõige kallimas 105,25 €.

Millised tanklad Galapagar linnas on ööpäevaringselt avatud (taastuv diisel)?

Mitte ükski. Vaadake loendist iga tankla lahtiolekuaegu.

Kas taastuv diisel on Galapagar linna lähedal odavam?

Ei. 20 km raadiuses on taastuv diisel kõige odavam Galapagar linnas.

Mis on taastuv diisel hispaania keeles?

„Diésel renovable“ või „HVO“: taastuv diisel, mis sobib igale diiselautole.

Veel Galapagar linna ümbruses

Ketid Galapagar linnas