1. Hispaania
  2. Granada
  3. Ogíjares
  4. Taastuv diisel

Taastuv diisel Ogíjares linnas täna: alates 2,015 €

Kontrollitud 3 min tagasi2 tanklatMediaan 2,020 €
Odavaim taastuv diisel praegu 2,015€ Repsol · Carretera Antigua Bailen-motril km 138,400
Navigeeri Jaga WhatsApp Avatud kuni 23:00
Ogíjares linna mediaan2,020 €2 tanklat
Granada2,025 €0,5 ¢
Hispaania2,075 €5,5 ¢
Sääst 50 liitrilt0,50 €odavaim vs kalleim

Kõik tanklad Ogíjares linnas (taastuv diisel), odavaim eespool

  1. Repsol 2,0150,5 ¢ Carretera Antigua Bailen-motril km 138,400Avatud kuni 23:00
  2. Repsol 2,0250,5 ¢ Carretera Cr Gr-32 Se (sureste), 1,8 km 1,8Avatud kuni 23:00

Hinnad: Hispaania Ökoloogilise Ülemineku Ministeerium. Nooled võrdlevad Ogíjares linna mediaaniga (2,020 €).

Taastuv diisel: hinnatrend

2,002,052,102,1513 sept28 sept13 oktHispaaniaGranadaOgíjares
OgíjaresGranadaHispaania
Praegu odavaim
2,015 € · Repsol
Praegu kalleim
2,025 € · Repsol, Carretera Cr Gr-32 Se (sureste), 1,8 km 1,8
30 päeva kõrgeim (mediaan)
2,122 € · 29 sept
Avatud ööpäevaringselt
0 / 2

Ogíjares linnas on taastuv diisel müügil 2 tanklas. Kui tangid 50-liitrise paagi täis kõige odavamas tanklas, mitte kõige kallimas, säästad 0,50 €.

Ogíjares linna mediaanhind (2,020 €) on 0,5 senti madalam kui Granada provintsi mediaan. See on 5,5 senti alla Hispaania mediaani. Viimase 31 päeva jooksul on taastuv diisel siin odavnenud 2,032 eurolt 2,020 eurole. Kõrgeim hind oli 2,122 € (29 sept).

Partneri koht · reserveeritud

Tangid Hispaanias esimest korda?

Gasóleo A
Diisel (B7), sama mis kodus
Sin plomo 95
Tavaline pliivaba bensiin (E5)
Sin plomo 98
Super pliivaba bensiin (E5)
GLP
LPG / autogaas

Paljudes iseteenindustanklates maksad kaardiga tankuri juures või enne tankimist kassas.

Kuidas Hispaanias tankida →

Küsimused

Kus on taastuv diisel täna kõige odavam Ogíjares linnas?

Tanklas Repsol, Carretera Antigua Bailen-motril km 138,400: 2,015 € liitri eest, kontrollitud 3 minutit tagasi.

Kui palju maksab 50-liitrise paagi täitmine Ogíjares linnas?

Kõige odavamas tanklas 100,75 € ja kõige kallimas 101,25 €.

Millised tanklad Ogíjares linnas on ööpäevaringselt avatud (taastuv diisel)?

Mitte ükski. Vaadake loendist iga tankla lahtiolekuaegu.

Kas taastuv diisel on Ogíjares linna lähedal odavam?

Ei. 20 km raadiuses on taastuv diisel kõige odavam Ogíjares linnas.

Mis on taastuv diisel hispaania keeles?

„Diésel renovable“ või „HVO“: taastuv diisel, mis sobib igale diiselautole.

Veel Ogíjares linna ümbruses

Muud kütused siin

Taastuv diisel lähedalasuvates linnades

Ketid Ogíjares linnas