1. Hispaania
  2. Granada
  3. Albolote
  4. Diisel

Diisel Albolote linnas täna: alates 1,759 €

Kontrollitud 27 min tagasi13 tanklatMediaan 1,899 €
Odavaim diisel praegu 1,759€ Juncadiesel · Calle Baza, 328
Navigeeri Jaga WhatsApp Avatud 24 h
Albolote linna mediaan1,899 €13 tanklat
Granada1,909 €1,0 ¢
Hispaania1,915 €1,6 ¢
Sääst 50 liitrilt10,50 €odavaim vs kalleim

Kõik tanklad Albolote linnas (diisel), odavaim eespool

  1. Juncadiesel24 h 1,75914,0 ¢ Calle Baza, 328
  2. Lerfu24 h 1,75914,0 ¢ Poligono Juncaril Calle Motril Parcela 238, 238
  3. Low Cost Tiburonoil24 h 1,75914,0 ¢ Calle Loja, s/n
  4. Minioil24 h 1,75914,0 ¢ Calle Motril, Parcela, 243
  5. Andaluza de Transportes Sca24 h 1,77812,1 ¢ Camino Albolote-atarfe - Pago Tinar, Parcela 16 Poligono 18, s/n
  6. Fueling24 h 1,8495,0 ¢ Carretera Atarfe-albolote km 4
  7. Shell 1,899mediaan Carretera E-902/a-44/n-323 km 121Avatud keskööni
  8. Repsol 1,9050,6 ¢ Cr N-323, 123Avatud kuni 22:00
  9. BP24 h 1,9151,6 ¢ Pg Juncaril, Parc 114/5
  10. Repsol 1,9151,6 ¢ Paseo Colon, s/nAvatud kuni 22:00
  11. Repsol 1,9192,0 ¢ Carretera Gr-4 km 2,35Avatud kuni 22:00
  12. Galp 1,9697,0 ¢ A-92 km 239,000Avatud kuni 23:00
  13. Galp24 h 1,9697,0 ¢ A-92 km 239,000

Hinnad: Hispaania Ökoloogilise Ülemineku Ministeerium. Nooled võrdlevad Albolote linna mediaaniga (1,899 €).

1,851,901,9513 sept28 sept13 oktHispaaniaGranadaAlbolote
AlboloteGranadaHispaania
Praegu odavaim
1,759 € · Juncadiesel
Praegu kalleim
1,969 € · Galp, A-92 km 239,000
30 päeva kõrgeim (mediaan)
1,939 € · 18 sept
Avatud ööpäevaringselt
8 / 13

Albolote linnas on diisel müügil 13 tanklas. 4 neist küsib 1,769 € või vähem, peamiselt Minioil. Kettide BP, Repsol ja Galp tanklates on hind 1,915 € kuni 1,969 €. Kui tangid 50-liitrise paagi täis kõige odavamas tanklas, mitte kõige kallimas, säästad 10,50 €.

Albolote linna mediaanhind (1,899 €) on 1,0 senti madalam kui Granada provintsi mediaan. See on 1,6 senti alla Hispaania mediaani. Viimase 31 päeva jooksul on diisel siin kallinenud 1,829 eurolt 1,899 eurole. Kõrgeim hind oli 1,939 € (18 sept). Diisel on odavam Granada linnas, 6,2 km kaugusel, alates 1,749 €.

Partneri koht · reserveeritud

Tangid Hispaanias esimest korda?

Gasóleo A
Diisel (B7), sama mis kodus
Sin plomo 95
Tavaline pliivaba bensiin (E5)
Sin plomo 98
Super pliivaba bensiin (E5)
GLP
LPG / autogaas

Paljudes iseteenindustanklates maksad kaardiga tankuri juures või enne tankimist kassas.

Kuidas Hispaanias tankida →

Küsimused

Kus on diisel täna kõige odavam Albolote linnas?

Tanklas Juncadiesel, Calle Baza, 328: 1,759 € liitri eest, kontrollitud 27 minutit tagasi.

Kui palju maksab 50-liitrise paagi täitmine Albolote linnas?

Kõige odavamas tanklas 87,95 € ja kõige kallimas 98,45 €.

Millised tanklad Albolote linnas on ööpäevaringselt avatud (diisel)?

13 tanklast on avatud 8: Juncadiesel, Lerfu, Low Cost Tiburonoil, Minioil, Andaluza de Transportes Sca ja Fueling.

Kas diisel on Albolote linna lähedal odavam?

Jah: Granada linnas, 6,2 km kaugusel, on diisel alates 1,749 €.

Mis on diisel hispaania keeles?

„Gasóleo A“ (mõnikord „Diésel“). See on sama B7-diisel, mida müüakse Eestis ja mujal ELis.

Veel Albolote linna ümbruses