1. Hispaania
  2. Girona
  3. Corçà
  4. Põllumajandusdiisel

Põllumajandusdiisel Corçà linnas täna: alates 1,749 €

Kontrollitud 19 min tagasi1 tanklaMediaan 1,749 €
Odavaim põllumajandusdiisel praegu 1,749€ BP · Carretera C-66 km 12,977
Navigeeri Jaga WhatsApp Avatud kuni 22:00
Corçà linna mediaan1,749 €1 tankla
Girona1,799 €5,0 ¢
Hispaania1,715 €3,4 ¢
Sääst 50 liitrilt0,00 €odavaim vs kalleim

Kõik tanklad Corçà linnas (põllumajandusdiisel), odavaim eespool

  1. BP 1,749mediaan Carretera C-66 km 12,977Avatud kuni 22:00

Hinnad: Hispaania Ökoloogilise Ülemineku Ministeerium. Nooled võrdlevad Corçà linna mediaaniga (1,749 €).

Põllumajandusdiisel: hinnatrend

1,651,701,751,8013 sept28 sept13 oktHispaaniaGironaCorçà
CorçàGironaHispaania
Praegu odavaim
1,749 € · BP
Praegu kalleim
1,749 € · BP, Carretera C-66 km 12,977
30 päeva kõrgeim (mediaan)
1,799 € · 15 sept
Avatud ööpäevaringselt
0 / 1

Corçà linnas on põllumajandusdiisel müügil ühes tanklas.

Corçà linna mediaanhind (1,749 €) on 5,0 senti madalam kui Girona provintsi mediaan. See on 3,4 senti üle Hispaania mediaani. Viimase 31 päeva jooksul on põllumajandusdiisel siin kallinenud 1,699 eurolt 1,749 eurole. Kõrgeim hind oli 1,799 € (15 sept). Põllumajandusdiisel on odavam Verges linnas, 9,4 km kaugusel, alates 1,339 €.

Partneri koht · reserveeritud

Tangid Hispaanias esimest korda?

Gasóleo A
Diisel (B7), sama mis kodus
Sin plomo 95
Tavaline pliivaba bensiin (E5)
Sin plomo 98
Super pliivaba bensiin (E5)
GLP
LPG / autogaas

Paljudes iseteenindustanklates maksad kaardiga tankuri juures või enne tankimist kassas.

Kuidas Hispaanias tankida →

Küsimused

Kus on põllumajandusdiisel täna kõige odavam Corçà linnas?

Tanklas BP, Carretera C-66 km 12,977: 1,749 € liitri eest, kontrollitud 19 minutit tagasi.

Kui palju maksab 50-liitrise paagi täitmine Corçà linnas?

Kõige odavamas tanklas 87,45 € ja kõige kallimas 87,45 €.

Millised tanklad Corçà linnas on ööpäevaringselt avatud (põllumajandusdiisel)?

Mitte ükski. Vaadake loendist iga tankla lahtiolekuaegu.

Kas põllumajandusdiisel on Corçà linna lähedal odavam?

Jah: Verges linnas, 9,4 km kaugusel, on põllumajandusdiisel alates 1,339 €.

Mis on põllumajandusdiisel hispaania keeles?

„Gasóleo B“ on punaseks värvitud põllumajandusdiisel. Eraautodes on selle kasutamine keelatud.

Veel Corçà linna ümbruses

Ketid Corçà linnas