1. Hispaania
  2. Alicante
  3. Callosa de Segura
  4. Premium-diisel

Premium-diisel Callosa de Segura linnas täna: alates 1,869 €

Kontrollitud 7 min tagasi2 tanklatMediaan 1,934 €
Odavaim premium-diisel praegu 1,869€ Ritor Diesel · Barrio San Jose Drcha, 70
Navigeeri Jaga WhatsApp Avatud kuni 21:30
Callosa de Segura linna mediaan1,934 €2 tanklat
Alicante1,999 €6,5 ¢
Hispaania2,009 €7,5 ¢
Sääst 50 liitrilt6,50 €odavaim vs kalleim

Kõik tanklad Callosa de Segura linnas (premium-diisel), odavaim eespool

  1. Ritor Diesel 1,8696,5 ¢ Barrio San Jose Drcha, 70Avatud kuni 21:30
  2. BP 1,9996,5 ¢ Carretera Catral km 0,300Avatud kuni 22:00

Hinnad: Hispaania Ökoloogilise Ülemineku Ministeerium. Nooled võrdlevad Callosa de Segura linna mediaaniga (1,934 €).

Premium-diisel: hinnatrend

1,901,952,002,0514 sept29 sept14 oktHispaaniaAlicanteCallosa de Segura
Callosa de SeguraAlicanteHispaania
Praegu odavaim
1,869 € · Ritor Diesel
Praegu kalleim
1,999 € · BP, Carretera Catral km 0,300
30 päeva kõrgeim (mediaan)
1,987 € · 22 sept
Avatud ööpäevaringselt
0 / 2

Callosa de Segura linnas on premium-diisel müügil 2 tanklas. Kui tangid 50-liitrise paagi täis kõige odavamas tanklas, mitte kõige kallimas, säästad 6,50 €.

Callosa de Segura linna mediaanhind (1,934 €) on 6,5 senti madalam kui Alicante provintsi mediaan. See on 7,5 senti alla Hispaania mediaani. Viimase 31 päeva jooksul on premium-diisel siin kallinenud 1,904 eurolt 1,934 eurole. Kõrgeim hind oli 1,987 € (22 sept).

Partneri koht · reserveeritud

Tangid Hispaanias esimest korda?

Gasóleo A
Diisel (B7), sama mis kodus
Sin plomo 95
Tavaline pliivaba bensiin (E5)
Sin plomo 98
Super pliivaba bensiin (E5)
GLP
LPG / autogaas

Paljudes iseteenindustanklates maksad kaardiga tankuri juures või enne tankimist kassas.

Kuidas Hispaanias tankida →

Küsimused

Kus on premium-diisel täna kõige odavam Callosa de Segura linnas?

Tanklas Ritor Diesel, Barrio San Jose Drcha, 70: 1,869 € liitri eest, kontrollitud 7 minutit tagasi.

Kui palju maksab 50-liitrise paagi täitmine Callosa de Segura linnas?

Kõige odavamas tanklas 93,45 € ja kõige kallimas 99,95 €.

Millised tanklad Callosa de Segura linnas on ööpäevaringselt avatud (premium-diisel)?

Mitte ükski. Vaadake loendist iga tankla lahtiolekuaegu.

Kas premium-diisel on Callosa de Segura linna lähedal odavam?

Ei. 20 km raadiuses on premium-diisel kõige odavam Callosa de Segura linnas.

Mis on premium-diisel hispaania keeles?

„Gasóleo Premium“, „Diésel e+“ või sarnased kaubamärgid: lisanditega diisel.

Veel Callosa de Segura linna ümbruses

Ketid Callosa de Segura linnas